UNI-T رهبر مسیر هوشمند سازی در صنعت خودروسازی چین

۴ آگوست ۲۰۲۰

 

 

به تازگی، خودرو سازی چانگان به صورت رسمی خودروی جدید Changan Uni-T را برای اولین بار در سراسر جهان معرفی کرد. Changan UNI-T، اولین خودروی گروه خودرو سازی چانگان به عنوان بخشی از یک سری محصولات جدید، چندین فناوری مربوط به آینده را در کنار هم با ظاهری بی نظیر و پیشرو به کار می برد. این مدل مجهز به یک سیستم خودروی هوشمند AI-chip است که یک تجربه تعاملی هوشمند برتر بین انسان و کامپیوتر را ایجاد می کند. علاوه بر این، UNI-T جدید دارای سیستم رانندگی خودران L۳ است، که بیشتر نشان دهنده اتخاذ فناوری های پیشتاز از طرف خودرو سازی چانگان و ارائه گر تجربه رانندگی هوشمند تر و برتر برای مصرف کنندگان است.

 

 

Changan UNI-T بلافاصله بعد از پرده برداری و اولین نمایش خود صنعت خودرو سازی را حیرت زده کرد. از لحاظ زیبایی شناسی، UNI-T مرز ظاهر سنتی و احساس اتومبیل را شکسته است و از طریق یک شبکه بدون مرز طراحی هیجان انگیز “سبک رو به جلو” را برای ظاهر خودرو ایجاد می کند. نمای الماس بریده شده ذوزنقه ای ظاهر خودرو این مفهوم اساسی را تشکیل می دهد که در آن سایه کل خودرو تکامل می یابد و کل یکپارچه ای را تشکیل می دهد. در کنار چراغ های رانندگی LED و چراغ های جلو تقسیم شده که به صورت کامل تعریف شده اند، طراحی کاملا آینده نگر بوده و باعث هیجان زیادی در بین طرفداران میدانی خودرو می شود. دستگیره ها روی در های جلو و عقب پنهان بوده و کاملا در حرکت و امتداد انحنای بدنه ترکیب می شوند. بال دم V شکل نتنها شیک و جسورانه است بلکه جریان هوا را نیز راهنمایی می کند و یک طراحی چشم نواز را ارائه می دهد که هم زیبایی شناسی و هم کارکرد را در هم می آمیزد.

 

 

 

UNI-T همچنین فناوری ها را با سادگی در طراحی داخلی تعادل می بخشد. صفحه نمایش لمسی تعبیه شده ۱۰.۲۵ اینچی با کیفیت بالا، به همراه طرح دکمه ساده و خط کنترل مرکزی هوشمند، رابط خوشایند زیبایی شناسی را برای عملکرد خودرو ارائه می دهد. دسته دنده افقی، که از طراحی سفینه های فضایی آینده مدل شده است، یک ظاهر طراحی علمی کامل را با اصول پیشرفته آمیحته می کند.

 

 

 

سیستم وسیله نقلیه هوشمند UNI-T مجهز به یک تراشه AI، تجربه تعاملی انسان و کامپیوتر را برجسته می کند. یک صفحه نمایش رنگی، که با سیستم خستگی و تشخیص چهره برای راننده همراه شده است، تعامل دقیق تر، کارآمد تر و راحت تری بین انسان و کامپیوتر را امکان پذیر می کند. بر اساس درک عمیق از انتظارات راننده، این وسیله به تمام افراد نشسته در وسیله نقلیه احساس ورود به دنیای علمی تخیلی مربوط به آینده می دهد، جنبه ای که برای مصرف کنندگان جوان نسل جدید جذاب خواهد بود.

 

 

هنگامی که رانندگی خودران در چین به واقعیت تبدیل شود، خودرو سازی چانگان قصد دارد سیستم رانندگی خودران L۳ را به طور کامل در داخل UNI-T معرفی کند. در اولین تکرار، راننده نیازی به نگاه مداوم چشم خود در جاده نخواهد داشت و در تکرار بعدی، تجربه رانندگی به مرحله بودن دست و بدون پا منتقل می شود. این وسیله نقلیه جدید با پشتیبانی برخی از قوی ترین فن آوری های موجود امروزی، طیف گسترده ای از ویژگی های جدید از جمله تغییر خط خودکار و پیشنهاد دهنده هوشمند تغییر خط را شامل می شود. انتظار می رود این خودرو رهبر مسیر هوشمند شدن خودرو در صنعت خودروسازی چین باشد.

 

 

UNI-T که درک موجود از SUV ها راشکسته است، یک انقلاب اساسی در طراحی و فناوری است. این خودرو یکی از هوشمند ترین و از نظر فناوری یکی از پیشرفته ترین SUV های موجود در بازار خودروی چین است، با سطح انتظار زیادی که محبوبیت بالای آن در میان مشتریان جوان این را تایید خوهد کرد.