NEWS

اخبار سدان بدون‌راننده چانگ‌اَن عازم جاده شده است

سدان بدون‌راننده چانگ‌اَن عازم جاده شده است

2016 آوریل 13

در تاریخ 12 آوریل سال 2016، یک سدانRaetonچانگ‌اَن شروع به نمایش گذاشتن رانندگی بدون‌رانندهاز موسسه تحقیقات عمومی چانگ‌اَن در چونگ کینگ (چین) به پکن (چین( کرد. به محض ورود به پکن در 17 آوریل 2016، این خودرو بدون‌راننده بیش از 2000 کیلومتر را طی خواهد کرد.

با این نمایش جاده‌ای بدون راننده شرکت اتومبیل‌سازی چانگ‌اَن اولین شرکتی است که رانندگی اتومبیل بدون راننده مسافت طولانی را تست و توسعه داده است. این خودروی آزمایشی Raetonقدرت و رهبری چانگ‌اَن را در میان OEMهای چینی در حال توسعه فناوری بدون راننده نشان می‌دهد. موفقیت این پروژه حاکی از جهش فنی از خودرو سنتی به خودرو هوشمند است.

در طول این آزمون رانندگی، Raeton قادر به رانندگی بدون‌راننده تک لاین، به کارگیری کروز کنترل تطبیقی و مقابله با ترافیک در بزرگراه خواهد بود. Reatonبدون‌راننده می تواند از ترافیک سبک تر عبور کند (وقتی که راننده نیاز به مانور دارد)، و همچنین قادر به شناسایی محدودیت سرعت با بررسی تابلوهای محدودیت سرعت است.

Reaton قادر به انجام این وظایف با خواندن محیط رانندگی با استفاده از ترکیب دقت بالای ردیابی رادار، هوش مصنوعی و دوربین بر اساس فن آوری های تصویر است. این تست جاده بین چونگ‌چینگ و پکن، نه تنها یک تست عملکردهای اصلی فن آوری های رانندگی نیمه اتوماتReaton است، بلکه تجربه ارزشمندی را برای تیم مهندسی پیشرفته چانگ‌اَن فراهم می کند.

برای اطمینان از رهبری بلندمدت چانگ‌اَن در زمینه خودرو بدون‌راننده و متصل، چانگ‌اَن تمام منابع جهانی خود را برای ساخت یک خودرو بدون‌راننده سیستم تحقیق و توسعه جهانی تلفیق کرده است. در حال حاضر یک مرکز تحقیق و توسعه فناوری خودرو بدون‌راننده در موسسه تحقیقات عمومی در چین ، به همراه یک دپارتمان تحقیق و توسعه مرکز تحقیق و توسعه آمریکا در چانگ‌اَن تاسیس شد.

چانگ‌اَن در حرکت به سمت راه اندازی یک دفتر در Silicon valley، کالیفرنیا (آمریکا) و یک مرکز توسعه نرم افزار در هند است. هر یک از این مراکز تلاش های خود را بر روی توسعه فناوری های نرم افزاری و سخت افزاری کلیدی برای خودرو بدون‌راننده و متصل متمرکز کرده است.

به عنوان نتیجه این پیشرفت در فناوری های خودرو بدون‌راننده، چانگ‌اَن قادر به ارائه سیستم های پیشرفته بر روی وسایل نقلیه‌ای‌است که ما امروزه می‌سازیم. سدان Reaton وشاسی بلندCS75چشم انداز دوربین پانوراما را هنگام پارک، راهنمای هشدار تغییر لاین، و هشدار خروج از لاین،به رانندگان ما ارائه می دهد. تمام این فناوری ها برای این طراحی شده است که ما را به امنیت و لذت بخش بودن رانندگی در وسایل نقلیه امروزی مطمئن کند. در سال 2018 ، چانگ‌اَن انتظار شروع ارائه ویژگی های خودرو بدون‌راننده پیشرفته تر در انتخاب وسایل نقلیه تولید چانگ‌اَن دارد.

شرکت چانگ‌اَن به یک دوره توسعه سریع فناوری و توسعه بازار وارد شده است. چانگ‌اَن در طول تاریخش بیش از 10 میلیون دستگاه خودرو فروخته است، و در سال گذشته اولین OEM چینی است که یک میلیون دستگاه خودرو با نام تجاری چینی را در طول یک سال تولید و فروخته است. شرکت اتومبیل چانگ‌اَن متعهد به فراهم کردن وسایل نقلیه ای برای مشتریان ما است که سازگار با محیط زیست، مد روز، مقرون به صرفه و امن باشد. چانگ‌اَن کاری خواهد کرد که برای همیشه فناوری های پیشرفته و سطح خدمات بالایی را برای تقاضای مشتریان ما فراهم کند.