CS۷۵PLUS برنده جایزه طلای جایزه برتر بین المللی طراحی CMF شد

۴ آگوست ۲۰۲۰

 

مراسم اهدای جوایز ” جایزه بین المللی طراحی CMF ۲۰۱۹″ با موفقیت در تاریخ ۳۰ مهر برگزار شد. Changan CS۷۵PLUS برنده جایزه طلای جایزه برتر بین المللی طراحی CMF ۲۰۱۹ شد.

 

 

جایزه بین المللی طراحی CMF اولین جایزه تخصصی جهان با تمرکز بر CMF (رنگ، مواد، فرآیند و الگو) است که در چین آغاز شده است. این با هدف ارتقاء آگاهی مردم از طراحی CMF، تقویت شناخت و توجه مردم نسبت به طراحی CMF و تفکر در مورد ارزش نوآورانه، ارزش اجتماعی، ارزش انسانی و ارزش تجاری طراحی CMF است.

جایزه بین المللی طراحی CMF به شناخت دستاوردهای مربوط به خودرو، لوازم خانگی، مبلمان خانگی، وسایل پزشکی، ربات و سخت افزار هوشمند اختصاص یافته است. الزامات ورودی ها بسیار سخت گیرانه است: گروه داوری متشکل از کارشناسان مشهور جهانی از موسسات طراحی، صنعت و تحقیقات است و هر ورودی را از شش جنبه نوآوری، زیبایی شناسی، کارایی، ثبات، محافظت از محیط زیست و احساسات داوری و انتخاب می کنند.

 

 

به عنوان ترکیبی از عقلانیت و ادراک، به فرض فناوری و عملکرد منطقی، درک و احساسی که اتومبیل برای کاربران به ارمغان می آورد نیز کلیدی است که نمی توان از آن چشم پوشی کرد. دونالد نورمن روانشناس شناختی مشهور در ایالات متحده به عنوان پیشگام در زمینه اندیشه طراحی ” مردم محور”، مفهوم طراحی احساسی را مطرح کرد. طراحی CMF ( رنگ، مواد، فرآیند) به وجود آمد. طراحی CMF ترکیبی از عقلانیت و ادراک است. CS۷۵PLUS این جایزه را کسب کرد که ارتباط نزدیکی با فناوری و طراحی مراقب آن دارد.

Andes Grey

رنگ دکوراسیون اثر جریان فلز مایع با تضاد شدید بین نقاط برجسته و قسمت تیره را ارائه می دهد که این کامل بودن و وضوح سطح مدل سازی را تحقق می بخشد. ترکیب کاملی از پودر آلومینیوم و مروارید ریز باعث می شود تمام بدنه اصیل و درخشان به نظر برسد.

 

 

مشیبک ورزشی از خانواده نوع V

CS۷۵PLUS آخرین زبان مدل سازی و طراحی را به ارث برده است. شبکه دودی نقطه ای شکل با لوگوی پویای ظریف قرمز باعث می شود پویایی زنده شود.

 

 

اسپویلر اسپرت

بافت کربن الیاف اسپویلر همراه با بافت مات پیشرفته لامپ عقب ماشین را کامل می کنند.

 

 

تم ورزشی کلاسیک قرمز-مشکی

تم رنگ داخلی از مسابقه کلاسیک سرزمین مقدس Nurburgring الهام گرفته شده است. ترکیب کلاسیک قرمز و مشکی تعبیر کاملی از سرعت و اشتیاق است.

 

 

طراحی تطبیق رنگ صندلی های جلو و عقب باعث می شود صندلی های یکپارچه اسپرت خطی تر و یکدست تر شوند و چرم دانه های ریز سطح بالای Nappa به همراه دکوراسیون آبکاری مات کافی است تا حس عالی کیفیت را نشان دهد.

 

 

جزئیات ابتکار بافت داخلی

طراحی، رقص دلپذیر با دستبند است. با کمترین هزینه به بهترین بافت دست خواهیم یافت. مرتبا چرم پوششی نرم، سخت، خشک و مرطوب دسته دنده را امتحان کنید، فقط برای بهترین کنترل راننده، مرتبا با درخشش و ذرات کروم آبکاری روی قسمت داخلی آشنا شوید، فقط برای ارائه درخشش لطیف فلزی، مرتبا با اثر ترکیبی طراحی و نقاشی آشنا شوید، فقط برای بهترین اثر نمایشی قطعات تزئینی.

 

 

به عنوان یک مدل خودروی استراتژیک جهانی چانگان CS۷۵PLUS نه تنها نوآوری زبان طراحی بلکه پیشگام فناوری هوشمند است. از طریق نسبت کل وسیله نقلیه، بهینه سازی ساختار بدنه و چیدمان می تواند وضعیتی شگفت انگیز ایجاد کند و همه جزئیات به صورت دقیق ساخته شده است تا به یکپارچه سازی کامل عقلانیت و زیبایی شناسی دست یابد. طراحی چهره جلوی خانوادگی دوباره تکامل می یابد، یک چهره جلو با تاثیر بصری قوی را شکل می دهد، و روح اسپورت خودرو را شکل می دهد. چراغ های جلوی LED تمام خودرو را زنده می کند و هر بار که روشن می شوند مانند سلام کردن به یک دوست نزدیک هستند. صفحه نمایش همه جانبه داخلی IMAX یک تجربه لوکس را در اختیار کاربران قرار می دهد. تعداد زیادی از پوشش نرم، خیاطی خوب، روشن کردن زندگی با لمس گرم فضای دلپذیری را به کاربران می دهد که سالها از آن خسته نخواهند شد.