CS۵۵ باهوش تر در حال آمدن است! Changan CS۵۵ PLUS رسما در نمایشگاه خودروی گوانگژو به نمایش درآمد

۴ آگوست ۲۰۲۰

 

 

در تاریخ ۱ آذر، “SUV هوشمند جدید جوانان” CS۵۵PLUS از خانواده Changan CS در نمایشگاه خودروی گوانگژو معرفی شد. CS۵۵PLUS به عنوان یکی دیگر از کارهای برجسته خانواده CS “طراحی پویای زندگی”، “کابین هوشمند لوکس” و “رانندگی با کیفیت عالی” را در خود دارد و به طور خاص برای جوانان مبارز طراحی شده است.

 

 

CS۵۵PLUS به نگرش جوانان درباره منحصر بفرد و شجاع بودن در امتحان چیزهای جدید توجه می کند و جوهر “زیبایی عدالت است” را به عمق زبان طراحی می برد. چهره جذاب جلو از نوار کرومی با درخشندگی بالا برای ایجاد یک درک استریو چند طرحی استفاده می کند و ویژگی های منحصر بفرد آن را نشان می دهد. چراغ های جلوی بی نهایت گسترده ای که پرتوی کم و پرتوی زیاد را در هم می آمیزد شامل ۱۲ تراشه پرتو کم و زیاد با روشنایی بالا و ۵ تراشه نور رسان دارای نور روز می باشند. چراغ های جلو و لامپ های عقب را می توان به محض اینکه ماشین از حالت قفل باز شود روشن کرد و به شما با یک نور رسانی سریع پاسخ می دهد و یک حس از فناوری را به شما می دهد.

 

 

خطوط صاف و طرح برش افقی CS۵۵PLUS یک نیرو برای شروع را اعطا می کند. با برگشتن به عقب خودرو، ظاهر عقب آن احتمالا جوانان را به خود جلب می کند. طراحی عقب City Light هماهنگ با نور عقب نئونی است که از ۱۹۸ LED با کارایی بالا و ۲۲ LED با دیواره ضخیم از نوع ستون تشکیل شده است که این باعث می شود جوانان در شب در مرکز توجه شهر قرار بگیرند.

 

 

CS۵۵PLUS با فضای داخلی قرمز-مشکی جالب مخصوص جوانان طراحی شده است، رنگ سیاه دودی به عنوان رنگ کلی و تکمیل شده با تزئینات اختصاصی قرمز ابعادی به دکوراسیون داخلی اضافه می کند. طرح کنسول مرکزی CS۵۵PLUS دقت فنی را نشان می دهد و از طراحی نامتقارن استفاده می کند تا صفحه نمایش بزرگ و کنسول مرکزی را با دقت ۱۰ درجه به کابین شیب دهد تا یک تجربه رانندگی راحت تر را فراهم کند. صفحه نمایش دوگانه ۱۰.۲۵ اینچی و ترکیب ابزار داخل یک کل جدایی ناپذیر هسستند. موتور پردازش تصویر با وضوح بالا و کارایی بالا با کیفیت ۱۹۲۰*۷۲۰ دارای صفحه نمایش با کیفیت بالای در سطح شبکیه چشم است. تزئینات براش، فرمان دیفرانسیل نوع D، دسته تغییر شکل ستاره ای، بسته فوق العاده نرم و بسیاری دیگر از جزئیات با دقت ساخته شده اند و نشان از سلیقه عالی دارند.

 

 

از لحاظ رانندگی راحت، CS۵۵PLUS مرز فضای جمع و جور SUV را شکسته و راحتی رانندگی و سواری را با آرایش معقول و با ملاحظه و صندلی های حسی تمام بعدی به حداکثر می رساند. صندوق عقب بزرگ اتومبیل ۴۷۵L همچنین اجازه می دهد تا صندلی های عقب فرو روند. اگر پشتی صندلی های عقب به صورت کامل به عقب برده شوند طول آن می تواند تا ۱۸۵۰ میلی متر باشد. در هنگام مسافرت و کمپینگ افراد می توانند در اتومبیل دراز بکشند و از طریق سانروف پانوراما که فراتز از سطح خود می باشد به آسمان ستاره دار نگاه کنند.

 

 

درایو هوشمند CS۵۵ ابتدا به تکنیک L۲ مجهز شده و به تولید انبوه می رسد. علاوه بر این، دارنده رکوردهای جهانی گینس است. CS۵۵PLUS همچنین مجهز به سیستم کروز کنترل سازگار شده یکپارچه IACC است. این سیستم کاملا یکپارچه راهنمای کروز هوشمند (ICA)، مسیریابی ترافیک (TJA)، کاهش سرعت خم شدن خودکار، کمک محدود کننده سرعت هوشمند، سرعت کروز کنترل شده با صدا و سایر تکنیک های پیشرو را در اختیار دارد. این می تواند پای جوانان را آزاد کند، حتی دستان خود را در یک جاده با وضعیت خوب آزاد کند و به طور خودکار دنبال شود. در حالی که ایمنی را بهبود می بخشد، فناوری های سطح بالای آن را می توان به دوستان نشان داد. در ضمن، عمل تصویر پانورامای با کیفیت بالای ۳۶۰ درجه جدید می تواند تصاویر را در اطراف خودرو از همه جهات ضبط کند، به طوریکه می توانید هر گوشه را به وضوح مشاهده کنید و از خراشیدن و برخورد جلوگیری کنید. علاوه بر این، CS۵۵PLUS همچنین به AEB، LCDA، SEA و سایر تنظیمات ایمنی رانندگی مجهز شده است تا برای هر سفر اسکورت کند.

 

 

از لحاظ قدرت CS۵۵PLUS با استفاده از یک اعتبار سنجی مجدد برتر، ترکیب قدرت کلاسیک ۱.۵T + Aisin ۶AT را بهینه می کند و به ۱۲.۵ درصد افزایش سرعت پاسخ، رانندگی نرم تر، یک NVH با کیفیت بالاتر و تجربه رانندگی دلپذیرتری دست می یابد.

 

 

CS۵۵PLUS همچنین شایستگی CS۵۵ را به ارث می برد که قهرمان “شاخص رضایت مشتری اتومبیل چین” برای دو سال متوالی است. این خودرو چندین تست سخت از جمله ۱۳۰۰ تست سیستم، ۷۹۰۰ تست قطعه، ۱۰۰ تست تصادف خودرو و بیش از ۴ میلیون تست وضعیت جاده را با موفقیت پشت سر گذاشته است. در همین حال، Changan CS۵۵PLUS نیازهای کاربران را کاملا در نظر می گیرد و ضمانت کیفیت ۱۰ ساله / ۲۶۰ هزار مایل مسافت را برای مشتریان فراهم می کند تا آنها با اطمینان خاطر به سهولت خرید و رانندگی را انجام دهند.