چانگان هانتر تور چالش بین المللی مسیر Chongqing-Sinkiang-اروپا را آغاز می کند

۲۱ نوامبر ۲۰۲۰

در ۲۵ مهر، چانگان هانتر تور چالش بین المللی مسیر Chongqing-Sinkiang-اروپا را از Chongqing آغاز کرد.

“قاره اوراسیا با یک پل متصل شده است و قطار Chongqing-Sinkiang-اروپا اینجاست.” در Chongqing، نقطه آغازین، رهبران چانگان و مهمانان از رسانه های اصلی سراسر کشور شاهد این لحظه مهم بودند.

این تور چالش با دستیابی به طنین احساسی و انعکاس کیفیت و قدرت در کلاس جهانی چانگان هانتر که توسط تحقیقات مشترک چین و اروپا ساخته شده است، به ادغام مفاهیم تولیدی چانگان در صنعت و کاربران طی سه فصل فعالیت دست خواهد یافت.

فصل اول از Chongqing، در امتداد جاده باستانی ابریشم، تا شمال تا مرکز جاده آسیا-اروپا آغاز می شود. فصل دوم از ارومچی آغاز می شود، از قزاقستان عبور می کند و در نهایت به روسیه می رسد. فصل سوم روسیه را ترک می کند و قبل از ورود به فرانسه از بلاروس و لهستان عبور می کند. از طریق این سه رویداد مهم می توان شاهد تغییرات عمیقی بود که “Belt and Road” در شهرها و کشورهای در طول مسیر ایجاد کرده است، و واقعا نشان می دهد چانگان قدرت غلبه بر قوانین، محیط ها و شرایط جاده ای کشورهای جاده ابریشم را دارد.

در سفر طولانی این فصل، چانگان هانتر از Chongqing عزیمت کرد و سرانجام به ارومچی، Xinjiang، مرکز جغرافیایی قاره آسیا رسید. چانگان هانتر می تواند به انواع موتور دیزلی و بنزینی مجهز شود که در این میان موتور دیزلی (VM) JE۴D۲۵Q۶A دارای موتور توربو شارژ ۲.۵ لیتری و توان ۱۱۰kW می باشد. وانت چانگان هانتر از پایداری و عملکرد صحرایی عالی برخوردار است که به شاسی تنظیم شده توسط گروه پژو سیتروئن (PSA) و مرکز تحقیق و توسعه چانگان در دیترویت، ایالات متحده، متکی است و همچنین سخت افزار این شاسی توسط Somic ژاپن، سیستم ESC، سیستم ۴WD هوشمند BorgWarner و محور عقب LSD الکترونیکی Eaton آماده شده است.

چانگان هانتر به عنوان یک تبلور مهم از همکاری جهانی چین و اتحادیه اروپا، نسل جدیدی از پیکاپ بدنه بزرگ است که توسط خودروسازی چانگان و گروه مشهور بین المللی پژو سیتروئن (PSA) ساخته شده است، که ۵ سال به طول انجامید و بیش از ۱۰۰۰ متخصص فنی برتر در سراسر جهان را هدایت کرد، و تایید سیستم دوطرفه   CA-TVS چانگان و گروه PSA، مطابق با مقررات EU ECE، و گواهینامه TüV Rheinland آلمان را کسب کرد. چانگان هانتر یک وانت کاملا جهانی است که در بیش از ۱۰۰ کشور جهان به فروش می رسد. در همین حال، قبل از عرضه به بازار برای دمای ۵۲ درجه، ارتفاع ۵۰۰۰ متر، ۹۵ درصد رطوبت و ۴۰- درجه سرمای شدید در عربستان سعودی، مراکش، مکزیک، آسیای جنوب شرقی، چین و سایر مناطق جهان تایید شده است، و از ۱۰ میلیون کیلومتر در ۳۲ نوع جاده تست پایداری و دوام، ۶۷ نوع جاده شرایط مخصوص و بیش از ۲۰ نوع شرایط در حال کار، برای تایید عبور کرده است که شدت زیاد آنها در جهان بسیار نادر است. تور پیروزی نه تنها بازتولید عملکرد فوق العاده چانگان هانتراست، بلکه مدلی برای آزمایش کیفیت همکاری چین و اروپا است.

سفر آغاز شده است و قدرت نشان دهنده کیفیت عالی است. چانگان مطمئنا انتظارات را برآورده می کند و سبک یک وانت بدنه بزرگ با عملکرد بالا را که با همکاری چین واتحادیه اروپا به ارمغان آمده است به طور کامل نشان می دهد.