Changan Ruicheng CC رسما به بازار عرضه شد

۴ آگوست ۲۰۲۰

 

در تاریخ ۲۶ مهر، خودروی Changan Ruicheng CC رسما به بازار عرضه شد.

به عنوان یک خودروی سایز متوسط با یک wheelbase بلند که مخصوص کاربران جوان طراحی شده است، بزرگترین مزیت Ruicheng CC برتری در “فضای بزرگ” و “راحتی” نسبت به خودروهای هم سطح خود می باشد. اندازه بدنه بزرگی با سایز ۱۴۶۵×۱۸۲۵×۴۸۰۰ میلی متر و یک wheelbase بلند با طول ۲۷۷۰ میلی متر دارد، بدنه کلی آن ۲۰ میلی متر طول دارد. این محصول در مقایسه با محصولات هم سطح مانند Lavida، Sylphy Emgrand GL، Roewe i۶ و غیره دارای مزایای قطعی می باشد. مثل اتاق نشیمن متحرک است. فضای بزرگ به شما امکان می دهد تا از آسایش “خانه” دیگری لذت ببرید.

 

 

تعلیق مستقل ارتقا یافته سری Ruicheng CC در سطح مشابه خود نادر است. سیستم تعلیق مستقل McPherson جلو به stabilizer bar جانبی با استحکام بالا، فنر جبران فشار کناری و پشتیبانی از کانال دوطرفه جهت بهبود پاسخ over bend، رانندگی روان و کنترل پایداری خودرو، تعلیق مستقل چند لینکه پشتی عملکرد toe in and camber قابل تنظیم دارد که می تواند از موقعیت مکانی چهار چرخ اطمینان حاصل کند، انحراف را کنترل کرده، ثبات چرخش و حس جاده کامل خودرو را بهبود بخشد.

 

 

علاوه بر این، Ruicheng CC مجهز به سیستم کنترل کروزتطبیق پذیر با سرعت کامل ACC، سیستم ترمز کمکی پلیس PAB، سیستم هشدار انحراف خط LDW، سیستم تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی TSR، شش کیسو هوا، آشکار سازی رادار ترافیک، تصویر پانورامیک ۳۶۰ درجه، سیستم کنترل پایداری الکترونیکی ESC و سایر تنظیمات کاربردی، به گونه ای که شما می توانید سفری ایمن و دلپذیر داشته باشید.

 

 

از لحاظ قدرت، Ruicheng CC مجهز به یک موتور کارآمد ۱.۵t، با حداکثر توان ۱۱۵kw و حداکثر گشتاور ۲۲۵N.m است. با Aisin ۶AT transmission نسل سوم، کنترل فشار روغن با حساسیت بالا باعث می شود تغییر سریع و نرم و وغن کم ویسکوزیته تلفات shift churning را کاهش دهد که باعث بهبود مصرف سوخت می شود و ترکیب نگرانی بابت صرفه جویی و احساس رانندگی را کاملا تعبیر می کند.

 

 

Ruicheng CC از زمان عرضه آن در سال ۲۰۱۷ شهرت خوبی در بازار نشان داده است. Ruicheng CC جدید نه تنها روحیه عالی برند برای تبدیل از “تفکر مهندسی” به “تفکر مصرف کننده” را به ارث می برد، بلکه نمای بیرونی، داخلی و پیکربندی را نیز مطابق با نیازهای واقعی مصرف کننده ارتقا می دهد تا پیکربندی مفیدتر و قیمت مناسب تری برای کاربران داشته باشد.

 

 

از نظر ظاهری، نمای جلوی خودرو با خطوط ضخیم و مستقیم مشخص شده است. طراحی مدل اگزوز مضاعف در عقب و طراحی پویای مضاعف دور، بیانگر قدرت زیبایی Ruicheng CC است. از نظر تطابق رنگ داخلی به بافت کامل تیرع ارتقا یافته است. در عین حال، آبکاری مات و حکاکی لیزری در داشبورد داخلی، door panel trim و سایر قسمت ها استفاده شده است تا جلوه بصری ساده، علمی و فناوارنه و همچنین زیبا و کاربردی تر ایجاد کند.

 

 

از نظر روشنفکری، Ruicheng CC همچنین به کاربران ارزش ایمنی را فراتر از خودروهای هم سطح خود ارائه می دهد. سیستم هوشمند ” xiaoan” و سیستم ارتباطی هوشمند وسیله نقلیه In Call ۳.۰ سرگرمی بیشتری را برای مسافرت و شروع زندگی هوشمندانه شما به ارمغان می آورد. فقط بگویید ” Hello, xiaoan!” این می تواند سیستم صوتی هوشمند را از خواب بیدار کند، عملکرد navigation، skylight، تهویه مطبوع، چند رسانه ای، تلفن، تصفیه هوا، ضبط رانندگی و سایر عملکردها را کنترل کند، سیستم اینترنت خودروی هوشمند In Call ۳.۰ به صورت تمام وقت ۴G آنلاین است، با صدایی-دیداری، سرگرمی و navigation قابل دسترس در هر زمان  به شما اجازه می دهد تا از یک سفر آسان، سریع و ایمن لذت برید. قیمت مدل های compact می تواند یک خودروی مدل متوسط را خریداری کند که این نشان دهنده اخلاص کامل خودروسازی چانگان می باشد.

 

 

CC از نظر فضا، ظاهر و پیکربندی سه صورت کامل ارتقا یافته است. با در نظر گرفتن “فضای بزرگ” و “راحتی” به عنوان مزیت اصلی آن، به عنوان “wheelbase بلند و خودروی متوسط wide fit”، اعتقاد بر این است که Ruicheng CC  به دلیل قیمت بالاتر از ارزش آن و پیکربندی بالاتر از کلاس آن عملکرد خوبی در بازار خودروی کلاس a+ خواهد داشت.