Changan Kaicheng F۷۰ رسما به بازار عرضه شد

۴ آگوست ۲۰۲۰

در تاریخ ۶ آبان، کنفرانس جهانی ارائه پیکاپ جدید Changan KAICENE F۷۰ با موضوع عملکرد برای دشواری به طور همزمان در پکن برگزار شد و بی از ۶۰ منطقه در چین و بازار های اصلی خارج از کشور را در برگرفت.

 

در این رویداد عرضه، تمام وانت های جدید Changan KAICENE F۷۰ بیش از ۳۰ مدل برای کاربران جهانی به ارمغان می آورد، و به منظور ارائه تجربه ای ارزشمند تر به کاربران، بر اساس نیروی قدرتمند محصول خود، ما همچنین سیاست های خدماتی را برای صنایع پیشرو انجام داده ایم: اول، تضمین کیفیت فوق العاده طولانی: ۴ سال یا ۲۰۰،۰۰۰ کیلومتر، خیلی جلوتر از سه سال یا ۱۰۰،۰۰۰ کیلومتر که عموما توسط صنعت اجرا می شود. دوم، پنج تعهد خدمات: شفافیت قیمت، استاندارد زمان، تضمین کیفیت، پاسخ سریع و تخصص خدمات.

 

 

کلیه وانت های جدید Changan KAICENE F۷۰ مطابق با استاندارد بین المللی E-NCAP تهیه شده اند، مطابق با مقررات اتحادیه اروپا ECE و سازگار با مقررات و محیط بیش از ۱۰۰ کشور و منطقه در جهان است. پس از پنج آزمایش عالی “دمای زیاد ۵۲ درجه سانتیگراد”، “سرمازدگی شدید در ۴۰- درجه سانتیگراد”، “ارتفاع ۵۰۰۰ متر”، “رطوبت زیاد ۹۵%” و “مسافت پیموده شده ۱۰ میلیون کیلومتری” از طریق صدها شرایط شدید جاده، نه تنها استانداردهای سختگیرانه در اروپا را رعایت می کند بلکه به جاده و محیط سخت در شرق آسیا نیز تطبیق می یابد تا در بیش از ۱۰۰ کشور در سراسر جهان به ترافیک روان برسد.

 

 

تمام وانت های جدید Changan KAICENE F۷۰ از پایداری و قدرت مانور بالایی برخوردار است، سیستم شاسی به طو ر مشترک توسط استاد شاسی PSA و مرکز تحقیق و توسعه شرکت چانگان در دیترویت و همچنین سخت افزار کامل شاسی توسط Somic ژاپنی ارائه شده است و کل وسیله نقلیه با سیستم پایدار بدنه ESC مجهر شده است که به راحتی می تواند با چالش های دریفت محدود کنار بیاید. از این رو، تمام وانت های جدید Changan KAICENE F۷۰ بدون اصلاح و تغییر در موقعیت مکانی خاص دریفت را انجام داد و با نتیجه ۱۴ دور دریفت در مدت زمان ۱ دقیقه برنده چالش بیشترین دور های دریفت در مدت زمان معین در Great World Guinness شد.

 

 

علاوه بر این، تمام وانت های Changan KAICENE F۷۰ دارای wading depth ۹۰۰ میلی متر، ۲۳۰ میلی متر حداقل ground clearance، قابلیت درجه بندی ۱۰۰%، بیش از ۱۰ سال محافظت در برابر خوردگی برای صفحات گالوانیزه دوطرفه، طرح عایق صدای ۴۳NVH، و تهیه کنندگانی در کلاس جهانی مانند BOSCH، BorgWarner، EATON و SOMIC که توسط سیستم های Changan CA-TVS و PSA تائید شده اند و کل خودرو به جدیدترین نسل در سیستم هوشمند Call۳.۰ مجهز شده است، کنترل صدای AI، کنترل از راه دور APP و تصاویر با کیفیت بالای ۳۶۰ درجه ۳D.

 

 

“جدا از اتومبیل های سرمایه گذاری مشترک، ترکیب شرکت خودروسازی چانگان و PSA Peugeot Citroen یک همکاری چند جانبه در زمینه های سیستم منابع فنی و بازار است. از یک سو، همکاری چین – اتحادیه اروپا نشان می دهد که برند های متعلق به خود چین که توسط شرکت چانگان اتومبیل عرضه شده اند به سرعت رشد کرده اند و می توانند همکاری فنی با تولید کنندگان درجه یک خارجی خودرو انجام دهند تا بطور مشترک نسل جدیدی از محصولات جهانی را بسازند؛ از طرف دیگر، چنین همکاری هایی منجر به رشد مارک های خودروسازی چینی و شرکت های چینی در جهان می شود.” معاون رئیس کل شرکت چانگان و مدیر بخش Changan LCV این سخنان را در مراسم بر زبان آورد.

 

 

تقاضای کاربران ریشه همه محصولات است. تمام وانت های جدید Changan KAICENE F۷۰ نیازهای سناریوهای متنوع، چند صنعت، و چند کاربردی کاربران جهان را بر آورده می کند و طیف محصول آن کامل است. این اولین فعالیت برای عرضه بیش از ۳۰ مدل بود، و این پلتفرم برای عرضه مدل های بیشتر در آینده گسترش خواهد یافت و بیش از ۱۰۰ حالت از ۱۹ مدل را پوشش می دهد. ای حالت ها شامل گازوییل، two-four-wheel drive single-double-row long and short axle manual automatic right rudder model N۱/M۱، طراحی کامیون وانت برقی plate spring/five-bar می باشند. سیستم چند رسانه ای خودرو به ۱۲ زبان ارائه می شود، به آسیا، آمریکا، آفریقا و سایر بازارهای جهانی تابیده می شود و با تولید و فروش ۲۰۰،۰۰۰ دستگاه سالانه نیازهای کاربران جهانی را برآورده می کند. با محصول عالی و پیشتازی در بازار خدمات پس از فروش، ما معتقدیم که این باید مورد پسند مشتریان ما قرار گیرد.