Changan CS۷۵PLUS در نمایشگاه خودروی Chengdu به بازار معرفی شد

۵ آگوست ۲۰۲۰

در تاریخ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸، بیست و دومین نمایشگاه بین المللی اتومبیل Chengdu با شکوه خاصی افتتاح شد. با سخنان Chen Kun، سخنگوی برند خودروسازی چانگان، خودروی Changan A+ SUV CS۷۵PLUS رسما به بازار معرفی شد. “با فکر کردن از نقطه نظر کاربر”، با توجه به بینش عمیق خود به زندگی و روند سفر آینده، دوراندیشی پیشرفته، اعتبار خوب ۱۷ میلیون کاربر و پیشرو در فناوری کلیدی، CS۷۵PLUS دارای یک موقعیت پیشتاز از ارزش سه گانه هوش، قدرت و ایمنی برخوردار بود و گزینه های جدیدی برای مشتریان جوان با دید به آینده به ارمغان آورد.

 

 

کل مراحل توسعه CS۷۵PLUS به مدت چهار سال به طول انجامید و نزدیک به ۲،۰۰۰ متخصص و مهندس از چین، ایتالیا، انگلستان، ایالات متحده و ژاپن برای توسعه و ساخت گرد هم آمدند. در این مدت تعداد زیادی آزمایش پیچیده و دقیق انجام شد. از نظر تولید، تجهیزات کارخانه هوشمند CS۷۵PLUS دارای نرخ اتوماسیون جامع ۹۰% و نرخ انتقال داده اتوماتیک ۱۰۰% است. در انتخاب تامین کنندگان قطعات، پشتیبانی تامین کنندگان بین المللی پیشتازی مانند Bosch، Aisin AW و BorgWarner کیفیت و پیشرفت فنی قطعات را به حداکثر می رساند.

 

از نظر هوشمندی، CS۷۵PLUS مجهز به اولین سیستم پارکینگ کنترل از راه دور APA۵.۰ در صنعت است که فناوری پیشرو را برای مردم به منظور پارک خودکار در خارج از خودرو را محقق می کند. تا زمانی که فضای پارکینگ ۷۱ سانتی متر از بدنه بزرگتر باشد، در منطقه پارکینگ با خط پارکینگ مشخص، افراد داخل اتومبیل می توانند به طور مستقیم پیاده شوند و ماشین می تواند به طور خودکار فضای پارکینگ را در ۲۰ متری جلوی خود پیدا کرده و پارک کند. علاوه بر این، CS۷۵PLUS همچنین به یک کلید بلوتوث مجهز است که در خودروهای کلاس مشابه نادر است. در هر نقطه از جهان که یک شبکه وجود دارد، کلیدهای مجازی از طریق تلفن های همراه می توانند در اختیار دیگران قرار بگیرند و دارندگان می توانند کلیدهای مجازی را بینهایت به اشتراک بگذارند و بازیابی کنند به طوریکه دیگر قرض گرفتن اتومبیل مشکلی ندارد.

 

 

از نظر تعامل هوشمند بین مردم و وسایل نقلیه، CS۷۵PLUS مجهز به سیستم هوشمند خودروی TINNOVE OS است که توانایی های اساسی اتحاد خودروی Tencent و منابع اکولوژیکی کلیدی Tencent را به طور کامل ادغام می کند و تجربه سفری بسیار هوشمندانه را در اختیار صاحبان خودرو قرار می دهد. سیستم هوشمند اتومبیل TINNOVE OS نه تنها عملکردهای سرگرمی متنوعی را ارائه می دهد بلکه از فشار هوشمند بیش از ۴۰ نوع صحنه تصفیه شده نیز پشتیبانی می کند. کاربران همچنین می توانند اطلاعات موقعیت مکانی در WeChat را در صفحه نمایش اتومبیل به اشتراک بگذارند و این باعث می شود خودرو به وسیله ای برای تماس افراد تبدیل شود.

 

 

علاوه بر این، CS۷۵PLUS دارای نسخه های توان ۱.۵T و ۲.۰T است. سیستم قدرت ۲.۰TGDI + AISIN ۸AT دارای حداکثر توان ۱۷۱kw، حداکثر گشتاور ۳۶۰N.m و توان قابل مقایسه با موتور ۳.۵L طبیعی است. مطابق با پیشرفته ترین انتقال Aisin ۸AT، زمان پاسخ به تغییر کمتر از ۰.۸ ثانیه است. نسبت کل دنده بزرگ است، با توانایی بالارفتن از شیب کم، مصرف دنده کم، تلفات اصطکاک بهتر کاهش می یابد و هزینه نگهداری کاربر کاهش می یابد.

سیستم قدرت ۱.۵TGDI + Aisin ۶AT که موتور آن دارای فناوری پیشتاز external water-cooled intercooling است که  دمای هوای ورودی کمتری را نتیجه می دهد و احتمال ضربه موتور را کاهش می دهد. جدیدترین فناوری تزریق مستقیم فشار بالای ۳۵۰bar می تواند ریزسازی سوخت را به طور مناسب تر انجام دهد، کارایی احتراق را بهبود بخشد و بیشتر باعث کاهش مصرف سوخت و انتشار آلاینده ها شود. حداکثر توان آن ۱۳۱kw، گشتاور آن ۲۶۵N.m و مصرف سوخت آن در هر مایل تنها ۶.۷ لیتر است. Aisin ۶AT transmission وارداتی با ۱۰ میلیون کیلومتر تائید کیفیت مجهز شده است و مصرف سوخت آن تا ۸.۶% یا بیشتر بهبود یافته است که امکان ترکیب کاملی از توان موتور و اقتصاد را فراهم می کند.

 

 

CS۷۵PLUS یک معیار جدید برای SUV های A+ با ایمنی جامع و برتر معین می کند. CS۷۵PLUS پس از هزاران شبیه سازی و صدها برخورد واقعی خودرو، با دارا بودن نسبت بالای ۳۸.۳% فولاد گرم و فولاد با مقاومت فوق العاده، پایداری ساختاری و یکپارچگی فضای کابین مسافر را اطمینان می دهد. این خودرو همچنین از bending strength عالی برخوردار است که می تواند فضای خوب برای سرنشین را تا حد زیادی در ماتریس برخوردهای مختلف تضمین کند. همچنین این خودرو به شش کیسه هوا مجهز شده است تا یک ماتریس محافظت جامع در برابر برخورد ایجاد کند. پرده هوای کناری می تواند ۱۰۰% پنجره ها را پوشش دهد تا امنیت مسافران عقب خودرو به حداکثر برسد.

 

 

علاوه بر این، CS۷۵PLUS همچنین دارای سیستم کروز تطبیقی مجتمع IACC است که بسیاری از کارکردها مانند کمک راننده اتوماتیک تک لاین، دستیار شلوغی ترافیک، کاهش سرعت چرخش خودکار، کمک محدودیت سرعت هوشمند، تعمیر خط و غیره را دراختیار دارد تا دست و پا را آزاد کند و خستگی رانندگی را کاهش دهد.

 

 

به عنوان سخنران بند خودروسازی چانگان Chen Kun، بازیگر مشهور، برای حمایت از معرفی CS۷۵PLUS در غرفه حضور یافت. Chen Kun با توجه به تجربه عملی خود ارزیابی بسیار خوبی نسبت به CS۷۵PLUS داشت و با جذابیت قدرتمند خود این مدل را به تعداد زیادی از طرفداران توصیه کرد. داده های پیش فروش CS۷۵PLUS همچنین شناخت بازار از این ماشین را تایید می کند. از زمان پیش فروش در تاریخ ۲۵ مرداد تا ۱۳ شهریور ۹۸ سفارش پیش فروش در فقط ۱۹ روز به ۱۱،۷۲۹ دستگاه رسید.