Changan CS۷۵ PLUS برای اولین بار در نمایشگاه بین المللی صنعت اتومبیل شانگهای ۲۰۱۹ رونمایی شد

۵ آگوست ۲۰۲۰

در تاریخ ۲۷ فروردین ۹۸ نمایشگاه بین المللی صنعت اتومبیل شانگهای ۲۰۱۹ به صورت با شکوهی در مرکز ملی نمایشگاه و کنو.انسیون (شانگهای) افتتاح شد. موضوع این نمایشگاه خودرو “ساختن زندگی بهتر با هم” است که تولید کنندگان اصلی خودرو را از سراسر جهان به خود جذب کرده است.

خودروسازی چانگان ۲۲ مدل مانند CS۷۵ PLUS و CS۸۵ COUPE را به نمایش عموم گذاشت، ۶ منطقه تعامل تجربه و تعدادی از فناوری های پیشتاز را در سالن نمایشگاه برپا کرد.

 

 

Changan CS۷۵ PLUS در این نمایشگاه خودرو برای اولین بار به بازار معرفی شد. با طراحی خیره کننده خود، فضای داخلی اتومبیل راحت و پیکربندی هوشمند کاملا پاسخگوی خواسته های فعلی مصرف کنندگان برای “رانندگی زیبا و آسوده” بوده و به کانون توجه این نمایشگاه خودرو تبدیل شده است.

 

 

از زمان اولین معرفی در نمایشگاه خودروی فرانکفورت ۲۰۱۳، سری Changan CS۷۵ به محصول SUV تمام ستاره برند چینی تبدیل شده است. عرضه Changan CS۷۵ PLUS تجربه جدیدی را ازنظر فضای داخلی و خارجی، قدرت و پیکربندی هوشمند برای مشتریان به ارمغان می آورد، در حالیکه سطح پیشتاز فضای فوق العاده لذت بخش برای آنها تجربه رانندگی راحت تری را فراهم می کند.

 

 

از نظر استایل Changan CS۷۵ PLUS شیک واسپرت است. قسمت جلوی آن پر از کشش است، چراغ های جلو دارای شکل تیز هستند و چراع های عقب LED طراحی شده با شکل شعله ققنوس هستند.

 

 

برای فضای داخلی، نمایشگر ۱۲ اینچی دوطرفه IMAX حس کاملی از علم و فناوری را نشان می دهد، مواد نرم بیش از ۷۰% محیط فضای داخلی کابین راننده را پوشش می دهد. سان روف پانورامای با شفافیت کم و فرمان راحت چند منظوره D شکل تجربه رانندگی با ملاحظه تری را ارائه می دهد.

 

 

از نظر قدرت، Changan CS۷۵ PLUS دو نسخه ” Blue Whale ۲.۰ TGDI + Aisin ۸AT Power Combination” و ” Blue Whale ۱.۵TGDI + Aisin ۶AT Classic Power Combination” را برای انتخاب مشتریان فراهم می کند. پاسخ تغییر قدرت ترکیبی طلایی سریع است، عملکردهای کنترلی متنوع هستند و همچنین با در نظر گرفتن اقتصاد و عملکرد، در مصرف سوخت به صورت اقتصادی عملکرد عالی دارد.

 

 

CS۷۵ PLUS از نظر پیکربندی هوشمند مجهز به سیستم جدید خودرو ” TINNOVE” است که به صورت مشترک توسط خودروسازی چانگان و Tencent ساخته شده است. این سیستم ویژگی های کلیدی tencent TAI از جمله سه منبع اکولوژیکی با کیفیت بالا را شامل می شود: اکولوژی محتوای مورد علاقه، خدمات صاحب خودرو و کاربرد نور. در حال حاضر، این سیستم بیش از ۴۰ نوع سرویس مانند شستشوی ماشین، سوخت گیری، نگهداری، استعلام غیر قانونی، بازی های کوچک و توصیه های غذایی را پشتیبانی کرده است.

 

 

Changan CS۷۵ PLUS برای اولین بار مجهز به پارکینگ اتوماتیک فوق العاده از راه دور APA۵.۰ می باشد که جستجوی خودکار برای یافتن فضای پارکینگ را محقق می کند، پارکینگ از راه دور را با یک کلید تلفن همراه و کمک ترمز دستی اورژانسی با سرعت کم و غیره انجام می دهد. همه اینها به کاربران اجازه می دهد تا نگرانی به هنگام پارک کردن خودرو نداشته باشند، خودرو به خودی خود می تواند اداره شود.

 

 

متفاوت از نمایشگاه های اتومبیل قبلی، خودروسازی چانگان برای اولین بار صحنه زندگی هوشمند را در نمایشگاه ساخت. ۶ منطقه تجربه تعاملی (interactive experience zones) در شهر Tianshu وجود دارد. خودروسازی چانگان صحنه های زندگی را در هر گوشه شهر Tianshu، با مرکزیت میدان مرکزی، گردآوری می کند و خودرو به یک فضای پیوسته بین خانه و زندگی تبدیل می شود. هوشمندی، جوانی و کیفیت در هر صحنه ای از زندگی ادغام می شوند تا به طور کامل قدرت علمی و فناوری چانگان را نشان دهند.

 

 

در تاریخ ۳ اردیبهشت ۹۷ خودروسازی چانگان به طور رسمی برنامه تجاری “سومین کارآفرینی- نوآوری” را منتشر کرد. آقای Zhang Baolin رئیس خودروسازی چانگان گفت: ” این یک دوره تغییر است، دوره ای از فرصت ها و چالش های عالی. فقط با دیدن روند می توان پیشرفت را سرعت بخشید.”

 

 

برای سرعت بخشیدن به نوآوری، تحول و دستیابی به توسعه با کیفیت بالا چانگان به طور جامع ظرفیت خود را تنظیم کرده است، و برای ۱۰ سال متوالی رتبه اول تحقیق و توسعه در صنعت خودروسازی چین را کسب کرده است. چانگان با تکیه بر قدرت پیشرو در تحقیق و توسعه، استراتژی انرژی نو ” Shangri-La” و استراتژی تفکر نو ” Dubhe” را به بازار عرضه کرده است.

 

 

در تاریخ ۲۰ فروردین همین سال، پس از هشت سال ساخت و ساز، با سرمایه گذاری ۴.۳ میلیارد یوان مرکز تحقیق و توسعه جهانی خودوسازی چانگان رسما افتتاح شد. به عنوان یک شرکت ملی فناوری نوآوری در کل ۱۱،۲۵۷ اختراع ثبت شده داخلی و خارجی دارد و یک تیم تحقیق و توسعه متشکل از تقریبا ۱۰،۰۰۰ نفر و یک سیستم تحقیق و توسعه مشارکتی جهانی به وجود آورده است.

از لحاظ انرژی نو، چانگان بیشتر “پروژه Shangri-La” را ارتقا داده است. تا سال ۲۰۲۰ ساخت سه پلت فرم ویژه برای وسایل نقلیه با انرژی نو به اتمام خواهد رسید. تا سال ۲۰۲۵، معنای سنتی وسایل نقلیه با سوخت فسیلی کاملا پایان خواهد یافت و محصولات با طیف سوخت الکتریکی محقق می شود.

از نظر اندیشه نو، چانگان با جدیت استراتژی فکر جدید ” Dubhe” را اجرا می کند و تا سال ۲۰۲۰ تولید انبوه رانندگی اتوماتیک کلاس L۳ محقق خواهد کرد، تا سال ۲۰۲۵ تولید انبوه رانندگی اتوماتیک کلاس L۴ محقق خواهد کرد.

چانگان بی پروا در برنامه “کارآفرینی سوم” عمل خواهد کرد و به یک شرکت فناوری هوشمند تبدیل می شود.