0%

CS35

حس خوب متفاوت بودن با خودروی چانگان Cs۳۵

شاسی‌بلند جمع‌جور و جادار با موتور تمام آلومینیومی بلو کور ۱.۶ لیتری مجهز به سیستم
زمانبندی متغیر (DVVT)

رنگ بدنه انتخاب رنگ بیرونی

【راحتی】 راحتی در رانندگی

CS۳۵ از یک موتور آلومینیومی ۱.۶ لیتری با سیستم زمان‌بندی متغیر سوپاپ‌ها (DVVT) و فن‌آوری میل‌سوپاپ دوگانه بالاسری (DOHC) استفاده می‌کند. در مجموع، این فن‌آوری‌ها، طراحی‌ای‌ کارآمد و سبک وزن به این موتور بخشیده‌اند. این موتور بهره‌وری سوخت را تا ده درصد بیش از سایر موتورهای مشابه افزایش می‌دهد. با این حال، این موتور قدرتمند به میزان گشتاور ۱۴۰ نیوتن‌متر در دور موتور ۲۰۰۰Rpm می‌رسد. راحتی رانندگی با این خودرو توسط سیستم جامع عایق صدا و فن‌آوری حذف نویز بهبود یافته است و به شما این امکان را می‌دهد که با سطح صدای داخلی ۳۸.۵ دسی‌بل به رانندگی بپردازید. به عبارت دیگر، CS۳۵ شما را از صداهای بلند محیط بیرون از خودرو رها می‌کند.

【ایمنی】 ایمنی چندبعدی در جاده

سیستم ایمنی چند بعدی CS۳۵ با سیستم ترمز فوق‌العاده TRW ساخته شده است. همچنین، در CS۳۵ لوازم جانبی مانند چراغ روز، چهار کیسه هوا، کمربند ایمنی با پیش‌کشنده و محدودکننده و ترمز چهار چرخ نیز گنجانده شده است. CS۳۵ ایمنی جاده‌ای کاملی را برای ماجراجویی‌های شما به ارمغان می‌آورد.

【نمای ظاهر】 ویژگی‌های منحصر به فرد

CS۳۵ ظاهری مستحکم و خطوط جانبی همواری دارد و طراحی پیرامونی فضای داخلی آن، طراحی لوله تفنگی پنل نمایشگر آن، کنسول شناور استریو و فرمان با چرم سیاه و سفید آن، نکات برجسته این شاسی بلند شهری است.

CS35

جدول مشخصات محصول

طول خودرو (میلیمتر)
۴۱۶۰
عرض خودرو(میلیمتر)
۱۸۱۰
ارتفاع خودرو(میلیمتر)
۱۶۷۰
فاصله محور (میلیمتر)
۲۵۶۰
موتور
BlueCore DVVT DOHC all aluminum alloy engine
حجم موتور ( سی سی)
۱۶۰/۴۰۰۰-۵۰۰۰
حداکثر خروجی(کیلووات)
۹۲/۶۰۰۰
حداکثر گشتاور(نیوتون متر)
۱۵۹۸
مشخصات بیشتر