about us

آشنایی با چانگان در عرض یک دقیقه

شماره 1

در زبان چینی ،چانگ به معنای دوام،و ان به معنای ایمنی می باشد.بنابراین، چانگ ان در یکجا به معنای "ایمنی بادوام" می باشد.ما صادقانه امیدواریم چانگان هم ایمنی و هم شادی را براتان فراهم آورد.

شماره 2

به عنوان یکی از چهار گروه خودروسازی برتر در چین و همچنین پرفروش ترین برند داخلی خودروی چین، خودروسازی چانگان به قدمت صنعتی 153 ساله خویش افتخار می کند. با 32 سال تجربه در ساخت و فروش خودروی مسافرتی، چانگان پیشوای قدیم در صنعت خودروسازی چین می باشد.

شماره 3

تاریخ گروه چانگان به جنبش غرب گرایی که در اواخر سلسله چینگ (1912 – 1636) برمی گردد.در ماه نوامبر سال 1862،لی هونگجانگ (1901 – 1823 )، یک سیاستمدار،فرمانده و دیپلمات چینی ،اولین شرکت مهندسی به سبک غربی و اولین شرکت دولتی را تاسیس نمود، آغاز آن چه که بعد ها به خودروسازی چانگان تبدیل شده است،می باشد.

شماره 4

تاریخ گروه چانگان به جنبش غرب گرایی که در اواخر سلسله چینگ (1912 – 1636) برمی گردد.در ماه نوامبر سال 1862،لی هونگجانگ (1901 – 1823 )، یک سیاستمدار،فرمانده و دیپلمات چینی ،اولین شرکت مهندسی به سبک غربی و اولین شرکت دولتی را تاسیس نمود، آغاز آن چه که بعد ها به خودروسازی چانگان تبدیل شده است،می باشد.

شماره 5

در 1984،شرکت چانگان نخستنن خودروی مینی چینی بنام ستاره را تولید کرد.در سال 1999،موفقیت خودروی ستاره در یک سری تست تصادف دولتی،باعث قانع شدن دولت در حمایت از توسعه صنایع خودروی داخلی چین شده است.

شماره 6

در سال 2006،نام چانگان به عنوان نام رسمی برند و شرکت برگزیده شد.ما نیز خودروی مسافرتی بنی را عرضه نمودیم.در سال 2009، خودروی بنی چانگان تا کمپ اصلی قله اورست که ارتفاع 5200 متر (17060 پا) دارد،سفر کرده است.

شماره 7

در سال 2011، خودروی سدان ایدو چانگان در نمایشگاه اتومبیل بین الملی آستلونگ(IAA) در شهر فرانکفورد آلمان رونمایی شد.ایدو با طراحی مدرن و دینامیک توجه مشتریان را جلب نموده است. در سال 2013،ایدو ایکس تی عرضه شده وبه زیبا ترین خودروی هاچ بک تولید چین شهرت یافته است.با ورود سری های ایدو چانگان ،خودروی برند چینی به عصری تازه وارد شده است.

شماره 8

در سال 2012، شاسی بلند CS35 عرضه شد.این اولین شاسی بلند مسافرتی چانگان است.خودرو CS75 که حجیم تر است نیز به دنبال آن عرضه شد.این خودرو ها چانگان را به قلب بازار در حال رشد شاسی بلند چین برده است.از زمانی که سری های CS عرضه شد،این شاسی بلند های با سلیقه ،به ستاره در بازار شاسی بلند چین تبدیل شد.

شماره 9

هر روز بیش از 8500 مشتری خودروی نو چانگان را خریداری می نمایند. با وجود 6000 مرکز فروش و خدمات،و 150,000 اعضای تیم مجرب در سراسر جهان،ما حاضر هستیم سرویس عالی وسریع 24 ساعته را به شما ارائه دهیم.

شماره 10

چانگان در تحقیقات پیشرفته و تکنولوژی های نو سرمایه گذاری کلانی می نماید.بخشی از این تعهد باعث ایجاد تشکیلات تحقیق و توسعه جهانی شده است.تیم های بین الملی ما در مراکز سراسر جهان برای فراهم محصولات پیشرفته و تکنولوژی بالا،طراحی خودرو های مدرن،تکنولوژی های ایمنی نو و عملکرد های قوی، تلاش می کنند.

شماره 11

ساختن خودرو و کامیون های که باعث رضایت مشتریان ما می شود ،امری است که باعث تشویق انجام همه کارهای ما شده است.ما همیشه تلاش می کنیم که نیاز های متغییر مشتری مان را که در هر جای دنیا باشند،براورد کنیم. چانگان، با شما به پیش می راند.

معرفی

پروفایل خودروسازی چانگان

خودروسازی چانگان پیشوای برند خودرو چینی می باشد.از ابتدا،یکی از چهار شرکت خودروسازی چینی برتر بوده است.چانگان نیز بزرگترین شرکت خودروسازی برند چینی ،و تنها شرکتی است که بیش از ده میلیون خودرو برند چینی را تولید نموده و به فروش رسانده است.

این شرکت دارای قدمت 153 ساله ،و 32 سال تجربه در خودروسازی می باشد.اکنون شرکت چانگان دارای 12 مجتمع تولیدی و 32 واحد تولید خودرو و موتور در سراسر جهان می باشد. مقدار تولید و فروش سالانه 2.9 میلیون دستگاه می باشد. این شرکت دارای 128.1 میلیارد یوان دارایی شرکتی می باشد.

شرکت چانگان به دنبال تشکیل کاملترین ظرفیت تحقیق و توسعه از طریق نوآوری می باشد. این شرکت دارای بیش از 90 هزار کارکنان، که از این میان 10 هزار نفر پرسنل تحقیق و توسعه می باشند. سیستم تحقیق و توسعه جهانی شرکت چانگان شامل واحد هایی در شهر های چونگ چین، شانگهای و پکن در چین،یوکوهوما در ژاپن، تورین در ایتالیا،نوتینهم در انگلستان و دیترویت در میشیگان ایالات متحده می باشد. در شش سال پیاپی، شرکت چانگان رتبه اول را در ظرفیت تحقیق و توسعه صنایع خودروسازی چین دارد.

شرکت چانگان در حال تقویت شهرت جهانی خود و ایجاد ارزش برای مشتریان از طریق محصولات و خدمات بهتر می باشد.کیفیت تولید خودروهای برند چانگان رقیب خودرو های خارجی می باشد.بیش از 8500 مشتری در روز برند چانگان را برای خود می گزینند. سی و هفت در صد از این خریداران قبلا بیشتر به خودرو های خارجی علاقه مند بودند. برای نه سال پیاپی، شرکت خودروسازی چانگان پیشوا در فروش خودرو های برند چینی در داخل چین می باشد.

شرکت چانگان سعی در انتقال موارد کلیدی این برند در طراحی محصول را دارد. خودرو های ما این ایده را انتفال می دهد که چانگان "با تکنولوژی بالا و بروز،موثر و تمیز،ایمن و هوشمند" می باشد.بنابراین چانگان نهایت تلاش را نموده که خودرو های انرژی نو و هوشمند را توسعه نماید.این شرکت برنامه دارد 34 خودرو انرژی نو را در طول دهه آینده عرضه نماید. ما ارزو داریم که شرکتی پیشرفته در سطح بین الملی و داخلی در عرصه خودروی انرژی نو باشیم.شرکت چانگان نیز تنها برند شرکت چینی که با مرکز تبدیل محرکه(MTC) دانشگان میشیگان مشارکت دارد.این شرکت به علم و دستاورد های غنی در عرصه تکنولوژی هسته ی رانندگی هوشمند از قبیل کنترل کروز در سرعت بالا (ACC)،سیستم هشدار عبور از خط و پارک تمام اتوماتیک دست یافته است.

"نوآوری بومی" و " شراکت در توسعه و همکاری" دو ستونی است که باعث پیشرفت و برتری شرکت چانگان می باشد.شرکت چانگان با شرکت هایی چون فورد، سوزوکی، مزدا، سیترئون پژو و جیانگلینگ شراکت دارد.شرکت چانگان نیز تنها شرکت خودروسازی چینی است که محصولات آن در شراکت نیز تولید می شود، که باعث درخشش مسیری تازه در توسعه و همکاری شراکت می شود.

افق شرکت خودروسازی چانگان " ایجاد یک شرکت خودروساز پیشوا در سطح جهانی " می باشد. با در نظر گرفتن آینده، شرکت چانگان " جهت دار نیاز مشتری و کارکنان" و رفتار " امانت و از خود گذشتگی" را برای اصلاحات پیوسته ادامه خواهد داد.ما در تلاش هستیم که کیفیت بالای محصولات و خدمات را ،همزمان با ایجاد محیط کاری ایده آل و آینده شغلی درخشان برای کارکنان، به مشتری ارائه دهیم،.ما همچنان به جامعه متعهد هستیم و به دنبال غنی ساختن زندگی فیزیکی و فرهنگی هستیم.

چانگان دنیا را می راند!

تماس با ما

فروش منطقه ما و خدمات تماس

اطلاعات کلی:
huangyuan@changan.com.cn
zhangjj1@changan.com.cn
سرویس:
lizw2@changan.com.cn
Enter the code