کنفرانس مطبوعاتی خودروسازی چانگان در نمایشگاه بین المللی خودروی گوانگژو ۲۰۲۰

۱۰ دسامبر ۲۰۲۰

کنفرانس مطبوعاتی خودروسازی چانگان در نمایشگاه بین المللی خودرو گوانگژو طبق برنامه برگزار شد. در طی این کنفرانس، خودروسازی چانگان طرح اجرای استراتژی سازمانی “سومین برنامه سرمایه گذاری نوآوری و کارآفرینی کسب و کار” را منتشر کرد، و دومین سری محصول سطح بالای خود، Uni-K، را رونمایی کرد که تقریبا ۱۰۰ رسانه از چین و خارج از کشور شاهد آن بودند.

رونمایی شگفت انگیز دومین محصول سطح بالا در سری خود: Uni-K

هسته قوی، ظاهر عالی

نسل جدیدی از زبان طراحی مدل سازی

طراحی Uni-K را به سطح جدیدی می رساند

شکستن شبکه بدون مرز مرسوم و نماد سازی علامت اکتشاف

“فوق العاده پیوسته” جریان اطلاعات در “صفحه نمایش Mobius”

یک سری تکنیک های نوین طراحی

زیبایی علم و فناوری را در عصر بعدی برجسته می کند

کابین خلبان هوشمند با فناوری آینده

نهایت ایمنی و کارایی

Uni-K به عنوان دومین محصول سری پیشرفته Uni، به عنوان SUV پنج صندلی با مقیاس متوسط و بزرگ می باشد. این یکی دیگر از شاهکارهای خودروسازی چانگان است. سری های Uni دارای موقعیت “تولید انبوه علم و فناوری در آینده” هستند. سری های Uni با تکیه بر زبان طراحی کاملا جدید، تجربه تعاملی هوشمند پیشرو و کیفیت رانندگی و سواری ارتقا یافته تجربه ای کاملا جدید را برای کاربران  به ارمغان می آورند.

خودروسازی چانگان شاخص جاذبه خود را به طور جامع ارتقا می دهد! در کل زنجیره “تحقیق و توسعه، تولید، عرضه و بازاریابی”، خودروسازی چانگان با شرکای بیشتری دست به کار می شوند تا اجرای مفهوم “سیاره Uni” را تحقق بخشند، تحقق “آینده روشن و در دسترس است”. برای به اشتراک گذاشتن و ساختن، رشد شدید، ایجاد حداکثر ارزش و ایجاد زندگی پویای بهتر در آینده دست در دست شرکای Uni دهید.

در طی کنفرانس مطبوعاتی، خودروسازی چانگان همچنین اعلام کرد که در اجرای سیاره Uni در ۵ سال آینده، سری Uni قصد دارد ۵ مدل را رونمایی کند که تصور و انتظارات شرکای Uni را به وسیله پیشرانه کارآمدتر و سازگار با محیط زیست، برق رسانی خلاق تر و نسخه با عملکرد به مراتب بهتر برآورده خواهد کرد. در سال ۲۰۲۱، خودروسازی چانگان نسخه موضوع Uni-t را که به طور مشترک با کاربران نهایی ایجاد شده است را منتشر می کند و اولین محصول سدان سری Uni نیز رونمایی می شود. علاوه بر این، در سال ۲۰۲۱، خودروسازی چانگان قصد دارد ۹ محصول جدید یا ارتقا یافته را در سری CS و سری Eado برای ارائه محصول با کیفیت بالاتر برای “سواری های آینده” و “سدان های ملی برای خانواده” به بازار عرضه کند.

خودروسازی چانگان به نوآوری، بهینه سازی خدمات و ارائه اتومبیل های هوشمند و خدمات با محبت ادامه خواهد داد. ما بدون تردید “سومین برنامه سرمایه گذاری نوآوری و کارآفرینی کسب و کار” را به پیش خواهیم برد و تحول از یک شرکت اتومبیل سازی سنتی به یک شرکت فناوری هوشمند حرکت را تحقق خواهیم بخشید. خودروسازی چانگان با قدرت علمی و فنی قوی و دانش فنی خود محصولات هوشمند، خودروهای هوشمند و خدمات با محبت را برای کاربران نهایی فراهم می کند و موقعیت تجاری جدید “فناوری چانگان، شریک هوشمند” را تمرین می کند.