کنفرانس تجاری MEAF خودروسازی چانگان

۵ آگوست ۲۰۲۰

 

در تاریخ ۲۰ تیر ۹۸ و به وقت محلی، کنفرانس تجاری MEAF خودروسازی چانگان در شهر دبی کشور امارات متحده عربی برگزار شد. نمایندگی های خارج از کشور از ۱۳ کشور از جمله عربستان سعودی، عراق و سوریه و غیره در این کنفرانس شرکت کردند. نمای کلی از منطقه خاورمیانه و آفریقا نشان داده شد و پیشرفت های تجاری منطقه ای در شبکه فروش، ساخت پروژه، بازاریابی، برندسازی و خدمات پس از فروش نیز در این همایش معرفی شدند.

 

 

در نیمه اول سال ۲۰۱۹، حجم صادرات MEAF نسبت به سال گذشته ۹۰% افزایش یافته است که این رشد را برای سه سال متوالی  حفظ کرده است، هم مقیاس و هم کیفیت تجارت بهبود یافته است. در حال حاضر، بیش از ۵۰۰ فروشگاه خودروسازی چانگان در منطقه MEAF وجود دارند. به همراه شرکای توزیع کننده، چانگان از مزایای منطقه ای استفاده می کند و منابع منطقه ای را برای قرار گرفتن در بین ۱۰ برند برتر خودرو سازی جهان در منطقه MEAF به کار می برد. در این همایش رتبه کنونی برند خودروسازی چانگان در هر بازار منطقه MEAF و همچنین عملکرد محصولات آن ارائه شد. آخرین برنامه ریزی محصولات چانگان و برنامه ریزی عرضه محصولات در خارج از کشور برای نمایندگی های خارج از کشور تبیین شد.

 

 

بحث های تعاملی نیز در طول کنفرانس برگزار شد. بر اساس سال ها تجربه در صنعت خودرو، توزیع کنندگان در منطقه MEAF مباحث عمیقی را مطرح کردند و پیشنهاداتی را در زمینه های برند سازی، بهبود کیفیت خدمات پس از فروش و برنامه عرضه محصولات جدید به اشتراک گذاشتند. یادگیری متقابل و ادغام منابع در منطقه MEAF باعث بهبود بیشتر بهره وری کار و دستیابی به اهداف استراتژیک می شود.

 

 

از طریق پلت فرم تعاملی کنفرانس نمایندگی های منطقه ای، چانگان می تواند به بازارها نزدیک تر شود، به صدای مشتریان گوش فرا دهد، تعامل متقابل و درک تولید کننده و توزیع کنندگان را تقویت کرده و اعتماد به نفس متقابل هر یک را بهبود دهد.

 

 

در این همایش چانگان از طریق نمایندگی ها از روند جدید بازار و شرایط توسعه بازار محلی مطلع شد. در همین زمان، نمایندگی های منطقه ای درک عمیق تری از توسعه آینده چانگان را به اشتراک گذاشتند. هر دو طرف ایده های توسعه دقیق تری در زمینه برند سازی،  معرفی محصول جدید، بازاریابی و ارتقاء خدمات داشتند و اقدامات مناسب را در بازار برای ارتقاء بهتر توسعه خودروسازی چانگان در آینده و در منطقه MEAF انجام خواهند داد.