چین یکی دیگر از ابزارهای موثر برای پیشگیری از بیماری همه گیر را اضافه می کند، شرکت خودروسازی چانگان “فناوری مختل کننده” را برای پیشگیری از بیماری همه گیر راه اندازی کرد.

۴ آگوست ۲۰۲۰

با تحت کنترل درآمدن تدریجی وضعیت COVID-۱۹، شرکت های بزرگ چین فعالیت خود را از سر گرفتند. چگونگی کاهش تماس بین افراد در روند از سرگیری فعالیت ها، بدون تاثیر گذاری بر ادامه تولید، به یک مسئله جدی تبدیل شده است. به تازگی، از سرگیری فعالیت کارخانه هوشمند چانگان توجه CCTV، خبرگزاری Xinhua و سایر رسانه های خوشنام را به خود جلب کرد.

 

 

شرکت چانگان، به عنوان یک شرکت خودروسازی بزرگ و خوشنام در چین، فعالیت خود را از تاریخ ۲۵ بهمن به صورت رسمی از سر گرفت. با این حال، بر خلاف گذشته، در کارخانه Yubei در چونگ کینگ تنها تعداد معدودی کارگر در حال فعالیت در کارگاه تولید هستند و بیشتر روند تولید اتومبیل و لینک های تولید به وسیله بیشتر از ۷۰۰ ربات تکمیل می شوند.

 

 

در ابتدا یک “کارخانه هوشمند” برای افزایش بهره وری و هوشمندی بود که در دوره COVID-۱۹ به کار آمد، که نه تنها باعث افزایش بازدهی تولید شد بلکه احتمال تماس فردی را نیز کاهش داد.

کارخانه Yubei چانگان دارای نرخ بیش از ۹۰% اتوماسیون است و بیشتر از ۷۰۰ ربات به صورت منظم در حال کار هستند. این “کارخانه هوشمند”، در مقایسه با کارخانه های تولید اتومبیل به صورت سنتی، کارایی تولید را به میزان قابل توجهی بهبود بخشیده است که در برابر سایر شرکت های خودروسازی کشور بی نظیر است.

 

“کارخانه هوشمند” چانگان مزیت از سر گیری تولید را دارد و دریافت ستایش و تمجید نیز اجتناب ناپذیر است. با این حال، این فقط بخشی از قدرت علمی و فناوری چانگان برای پیشگیری از بیماری همه گیر است. چانگان به زودی به این بیماری همه گیر پاسخ خواهد داد.

اگر چنین خودروی تند و تیزی را در رسانه های اجتماعی مشاهده می کنید که در مراکز حمل و نقل و تجهیزات خدمات پزشکی در چین در حال حرکت هستند تعجب نکنید، این یک وسیله نقلیه تصویر برداری حرارتی و ضد اپیدمی است که چانگان برای تولید آن پیشگام شده است. این خودرو از تکنولوژی مختل کننده خود برای شرکت در جنگ ضد COVID-۱۹ در چین استفاده می کند.

 

 

این خودروی تصویربرداری حرارتی ضد اپیدمی به وسیله اصلاح در بدنه Changan CS۷۵PLUS تولید شده است و به سیستم اندازه گیری دمای بدن به وسیله تصویربرداری حرارتی هوشمند به وسیله هوش مصنوعی در درجه نظامی مجهز می باشد که می تواند به تشخیص دمای بدن در مسافت طولانی، با دامنه اندازه گیری دمای موثر تا ۱۰ متر و حداکثر خطای اندازه گیری C°±۰.۲، دست یابد و دمای محیط بر روی آن تاثیر نمی گذارد. ی افرادی که دمای غیرطبیعی دارند می تواند شناسایی برای مرتبه دوم و خطای صفر را انجام دهد، و به درستی اندازه گیری دمای بدن “غیر تماسی” را انجام دهد. از انتشار عفونت اجتناب کرده در حالیکه از صحت و پایداری اندازه دمای بدن انسان اطمینان حاصل می کند.

 

این فناوری تشخیص همزمان چند هدفه می تواند چندین هدف را به طور همزمان برای تشخیص دمای بدن به وسیله تصویربرداری حرارتی انتخاب کند. تا زمانی که فرد در محدوده دامنه اندازه گیری دما با سرعت عادی حرکت کند اندازه گیری دمای بدن کامل می شود. حتی اگر یک جریان متراکم از مردم وجود داشته باشد، تمام افراد مورد بررسی قرار گرفته و هیچ موردی بدون بررسی باقی نخواهد ماند. روش اندازه گیری دمای متحرک آن تشخیص حرکت قابل انعطاف را محقق می کند.

 

 

ظاهر این خودروی ضد اپیدمی تصویربرداری حرارتی خطر مقابله با بیماری همه گیر مانند “تماس” و “عدم بازرسی” در جوامع و اماکن پرجمعیت را کاهش می دهد.

 

 

شرکت چانگان قدمی جلوتر از دیگران است و زود آماده است. در کل زنجیره صنعت تحقیق و توسعه، تولید و فروش پیوند دادن و ذخیره تعداد زیادی از “فناوری های مختل کننده” خودروها برای نیازهای اضطراری بسیار کارآمد است. این نه تنها پاسخگوی نیازهای آینده صنعت خودروسازی در ارتقا و توانایی نوآوری است بلکه مسئولیت اجتماعی را نیز عملی می کند و به جامعه خدمت می کند.