وانت های جدید چانگان وظایف شما را دوباره تعریف می کنند

۵ آگوست ۲۰۲۰

 

Changan all new Pick-up توسط چانگان و گروه PSA ساخته شده است، به عنوان یک وانت با اندازه متوسط نه تنها به تامین کننده های سطح جهانی متکی است تا کیفیت بالایی را ایجاد کند بلکه از طریق طراحی عالی و پیکربندی غنی خود را به مسافران نزدیک تر می کند.

 

 

از لحاظ مشخصات، حالت ۴WD با سیستم ESP، (سیستم کنترل کشش) و مجهز به قفل دیفرانسیل مکانیکی Eaton self-locking است. گیربکس ۶ سرعته دستی حرکتی بسیار روان دارد که در حال سکون یا حرکت است و هیچ نوسانی در نوار وجود ندارد.

 

 

سیستم تعلیق نرم می تواند ناهمواری های موجود در جاده را به خوبی فیلتر کند و به خودرو منتقل نمی شود تا نیاز به مداخله راننده باشد. اگرچه اندازه بدنه آن نسبت به محصولات رقیب بزرگتر است اما احساس بزرگی زیاد نوع وانت را ندارد. حتی در جاده های کوهستانی نیز سرعت پاسخگویی شاسی می تواند رضایت بخش باشد.

 

 

علاوه بر این، عملکرد کاهش نویز رضایت بخش است، صدای موتور دیزل در حالت سکون بسیار خوب در خارج از خودرو ایزوله شده است، با استفاده از تست دسیبل متر در حدود ۴۴dB. در حین رانندگی نیز خودرو سر و صدا را کنترل می کند که این در مدل های وانت بسیار نادر است.

 

 

طراحی محصول سرشار از قدرت است و به نظر می رسد که احساس ماشین ماهیچه ای زیبا را دارد، چنین طراحی نیز مطابق با انتظارات اکثر کاربران از مدل های وانت است. شکل چهره جلوی آن نیز عضلانی است، طراحی شبکه شش ضلعی بسیار قدرتمند است، در اطراف استفاده از پنل های برش سیاه برای دکوراسیون، سرشار از عناصر طراحی اصلی است. قسمت عقب خودرو برای تقویت حس سلسله مراتب از تعدادی خط افقی استفاده می کند، رنگ مشکی زیر شکل های اطراف نیز از طراحی خاصی برخوردار است به گونه ای که قسمت عقب خودرو در عین حال که پر از استحکام است همچنین به نظر شیک تر می رسد.

 

 

شکل رینگ چرخ شش پره دو رنگه نیز با احساس قدرت برجسته به عنوان مرکز ثقل طراحی شده است. طراحی داخلی بسیار شیک است و با استفاده از یک مفهوم طراحی اتومبیل مسافری، با شکل لایه ای، صفحه نمایش ۱۰ اینچی و دکمه های به سبک پیانو باعث شده است تا افراد نتوانند متوجه شوند که این یک مدل وانت است.

 

 

سیستم کنترل کروز با سیستم چند رسانه ای، مجهز به تهویه مطبوع اتوماتیک تک منطقه ای، دما و حجم هوا در صفحه نمایش LCD مرکزی نمایش داده می شود. آینه نمای عقب راست مجهز به دوربین شده است که برای راننده به منظور مشاهده سمت راست یک وانت با اندازه بدنه بزرگ مفید است که این به ویژه هنگام رانندگی در مناطق باریک بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

ظاهر و عملکرد وانت جدید توانایی کافی را برای به چالش کشیدن رقبای خود می دهد. بیایید صبر کنیم و گزارش عملکرد رانندگی پویای آن را ببینیم.