همکاری شرکت خودروسازی چانگان و شرکت درکو (derco) ده ساله شد!

۶ فوریه ۲۰۱۹

پنجم دسامبر ۲۰۱۸ برابر با ۲۱ آذرماه، مراسم دهمین سالگرد همکاری شرکت خودروسازی چانگان با شرکت درکو(derco)، در جنوب آمریکا برگزار شد. در این رویداد مهمانان مهمی از جمله ونگ وانرن (Wang Huanran)، مدیرکل توسعه بین‌الملل چانگان، بن‌شنژن (ban schenzhen)، مدیرکل فروش بین‌الملل در قاره آمریکا، فلیپ ریو(Felipe Rios)  رئیس هیات‌مدیره شرکت درکو، آلفونزو (Mr. Alfonso) مدیرعامل درکو و تمامی اعضای تیم‌ چانگان و شرکت درکو نیز حضور داشتند.

در ابتدای این رویداد، ونگ وانرن، مدیرکل توسعه بین‌الملل چانگان، از مشارکت گروه درکو برای توسعه چانگان در بازار این منطقه قدردانی کرد و به چانگان و درکو (derco) برای این همکاری که بر پایه حمایت و مقابله با تمام سختی‌ها بود، تبریک گفت. وانرن همچنین استراتژی برند چانگان و توسعه آن در آینده را با مهمانان مطرح کرد.

در ادامه آلفونزو، مدیرعامل درکو، سخنرانی کرد. او در ابتدا به چانگان و درکو برای این همکاری که بر پایه حمایت و اعتماد دوجانبه شکل گرفته بود، تبریک گفت. وی همچنین اضافه کرد: «درکو توان همکاری با چانگان را داشت و توانست این برند را به جایگاه جدیدی در بازاری که درکو در آن فعال است، برساند

 

 

 

در بخشی از این مراسم همچنین نقاط فروش خودروی چانگان CS۵۵ مرور شد. کیفیت استثنایی و محاسن فناوری پیشرفته این خودرو توانست توجه و تحسین مهمانان را برانگیزد.

چانگان و درکو در آینده نیز به این همکاری ادامه خواهند داد تا هر روز به هدف چانگان برای سال ۲۰۲۵ نزدیک‌تر شوند و بتوانند برای این برند آینده‌ای روشن‌تر خلق کنند.

پس از اتمام سخنرانی‌ها، چانگان جایزه «توزیع‌کننده وفادار برای ۱۰ سال» را به شرکت درکو اهدا کرد.

لازم به ذکر است در این رویداد بیش از ۶۰ رسانه محلی کشور شیلی، نمایندگانی از میان مشتریان و کارکنان درکو و چانگان، نماینده دفتر اقتصادی سفارت چین و نماینده شورای توسعه تجارت بین‌المللی چین (CCPIT) در شیلی و برخی از توزیع‌کنندگان و شرکت‌های فعال چینی در ۷ کشور آمریکای جنوبی حضور داشتند.