نسخه Changan EADO Blue Core سبک “سدان اندازه متوسط با توان ارتقا یافته با ارزش بیشتر” را در CCPC نشان می دهد

۴ آگوست ۲۰۲۰

 

از ۲۴ تا ۲۷ مهر، مسابقه دوم CCPC در Kunming استان Yunnan برگزار شد. نسخه Changan EADO Blue Core مخالفان را در زمین هموار هدایت می کند و سبک “سدان اندازه متوسط تقویت شده با ارزش بیشتر” را نشان می دهد.

 

 

این نشان دهنده عملکرد شدید می باشد و این مسیر را به مسیر خانه تبدیل می کند. رقابت عملکرد خودروهای تولید انبوه چین به دلیل اینکه خودروها را نمی توان در حین مسابقه تعمیر و دوباره آماده کار کرد به عنوان ” بازی های المپیک اتومبیل چین” شناخته می شود.

 

 

در اولین نبرد بیابان Karamay خودروی EADO Blue Core Edition موفق به کسب ۳ قهرمانی شد. با ورود اتومبیل به Kunming، استان Yunnan، ارتفاع زیاد و فشار کم فلات Yunnan- Guizhou باعث کاهش ورودی موتور می شود سپس عملکرد دینامیکی خودرو را کاهش داده و مصرف سوخت را افزایش می دهد.

 

 

در مواجهه با محیط فلات، EADO Blue Core Edition که با سبک قهرمانی همراه است برای حرکت در مسیر راحت است، به جلو می تازد و پایداری و استقامت خود را نشان می دهد که این به طراحی ظاهر برتر، عملکرد توان سریع و سیستم ایمنی قابل اعتماد بستگی دارد.

فناوری عالی قدرتمندترین موتور ۱.۴T در جهان را به وجود می آورد. از صحرا تا فلات، پشت عملکرد فوق العاده EADO Blue Core Edition پشتیبانی فنی قدرتمند وجود دارد.

 

 

اولین پلت فرم توسعه موتور ماژولار برند های خودروی چین، پلت فرم Blue Core NE power، ۱۴ فناوری را دراختیار دارد. حداکثر توان موتور تزریق مستقیم با فشار بالای Blue Core NE ۱.۴T می تواند به ۱۱۶kw و حداکثر گشتاور به ۲۶۰N.m برسد.

 

 

دامنه خروجی گشتاور بالا ۱۴۰۰۰-۴۰۰۰RPM و دامنه ورودی توان بسیار فراتر از موتورهای کلاس مشابه است. با پیشتاز بودن در کلاس مشابه، “Dual outlet integrated exhaust manifold + twin-vortex electrically controlled turbocharging” اولین تولید انبوه سیستم Smart Phaser intelligent CAM phase modulation در جهان می تواند به اوج گشتاور ۱۴۰۰rpm برسد.

 

 

فناوری روغن کاری هوشمند از سیستم پمپ روغن جابجایی کاملا متغیر، سیستم PCJ قابل کنترل و سیستم روغن ویسکوزیته ۰w-۲۰ تشکیل شده است. همراه با فناوری مدیریت حرارتی هوشمند، می تواند راندمان احتراق موتور را بهبود بخشد و مصرف سوخت را در صد کیلومتر تنها ۵.۹ لیتر کند. این نه تنها باعث می شود شما سریعتر پیش بروید بلکه به شما امکان می دهد اطلاعات بیشتری ببینید.

 

 

آخرین نسخه پمپ روغن پر فشار با صدای کم و ۱۰ فناوری دیگر به شما کمک می کند صدای خودرو در حالت بدون حرکت به اندازه ۳۷ دسی بل پایین باشد تا یک تجربه رانندگی با سکوتی در سطح کتابخانه به شما ارائه دهد.

 

 

در CCPC ۲۰۱۹ در Kunming، موتور تزریق مستقیم با فشار بالای Blue Core NE۱.۴T قدرت خارق العاده خود را دوباره در میدان فلات به عنوان قوی ترین موتور ۱.۴T در جهان ثابت کرد.

 

 

در مرحله بعدی، رقابت ایستگاه فرعی CCPC ۲۰۱۹ به سمت Hulun Buir حرکت خواهد کرد. قدرت Blue Core قطعا متکی به عملکرد برجسته خواهد بود تا در میان جنگل های برفی بتازد و دوباره سبک چانگان را نشان دهد!