منطقه MEAF: پایان خوب در سال ۲۰۱۸، توقع بیشتر در سال ۲۰۱۹

۵ آگوست ۲۰۲۰

خودروسازی چانگان درسال ۲۰۱۸ در منطقه آفریقا خاور میانه (MEAF) بسیار خوب عمل کرد. کل صادرات ۸۶۰۲ دستگاه بود که نرخ تکمیل آن ۱۹۱% بود که نسبت به سال گذشته ۱۵۹% افزایش داشته است. بر اساس آخرین داده های گمرک، خودرو سازی چانگان رتبه اول صادرات برند خودرو چین در عربستان و لبنان را به خود اختصاص داده است. علاوه بر رشد سریع فروش، پیشرفت هایی در توسعه بازار و برند سازی ایجاد شده است.

 

ماه آوریل

رسانه های حرفه ای و رهبران فکری منطقه خلیج فارس از کارخانه های چانگان و مرکز تحقیق و توسعه خودروسازی چانگان بازدید کردند و مدل های جدید خودرو را تست کردند.

 

 

ماه می

CS۹۵ به صورت رسمی در کویت، امارات متحده عربی و عربستان سعودی رونمایی شد. CS۹۵ با پیکربندی غنی و عملکرد عالی طرفداران زیادی از مشتریان محلی را بدست آورد و بار دیگر تصویر برند خودروهای چانگان و چینی را در این منطقه بهبود بخشید.

 

 

چانگان خط مشی های محلی را دنبال می کند و به طور فعال در Pinkish، اولین نمایشگاه اتومبیل برای بانوان، در عربستان شرکت کرد.

 

 

مدل های Alsvin V۷، CS۱۵، CS۳۵ و CS۷۵ در کشور ساحل عاج رونمایی شدند.

 

 

ماه جولای

 

مدیریت ارشد گروه بازرگانی Alabket عراق به یک بازدید از شرکت چانگان پرداخت و دو طرف رسما همکاری در بازار عراق را آغاز کردند و سفارش ۵۲۰ خودرو را در سفارش اول تائید کردند.

 

 

ماه آگوست

 

۵ مدل جدید، RAETON CC، EADO نسل دو، EADO DT، نسخه CS۷۵-۱۸ و CS۳۵ plus، با ۱۲ تنظیم مختلف در تست های فنی دقیق در عربستان سعودی شرکت داشتند. در عین حال، رویداد “تست شدید گرما” همچنین موفق به دریافت جایزه محلی “بهترین کمپین بازاریابی” در سال ۲۰۱۸ شد.

 

 

ماه سپتامبر

 

در ماه سپتامبر، فروشندگان چانگان در شصتمین نمایشگاه بین المللی دمشق شرکت کردند و به طور فعال برند چانگان را ارتقا دادند و فصل جدیدی را برای توسعه چانگان در سوریه باز کردند.

 

 

ماه اکتبر

 

قطب مهم صادرات چانگان به بازار عراق، سالن نمایشگاه Albah، واقع در منطقه آزاد Zarka در کشور اردن به صورت با شکوهی افتتاح شد.

 

 

نمایندگی های عراقی در نمایشگاه بین المللی کالاهای بغداد شرکت کردند و CS۳۵ و CS۹۵ ظاهری خیره کننده را به نمایش گذاشتند.

 

 

ماه نوامبر

 

از خودروهای CS۵۵ و CS۹۵ رسما در لبنان رونمایی شد.

 

 

ما از طرفداران محلی دعوت کردیم برای پیک نیک به خانواده چانگان بپیوندند تا هواداران بتوانند تفریح off-road را با خودروهای چانگان تجربه کنند.

 

 

اولین مونتاژ محلی و تولید CS۷۵ در نیجریه با موفقیت در کارخانه Stallion Motors در Lagos نیجریه به پایان رسید.

 

 

ماه دسامبر

 

نخستین دوره آموزش خدمات آفریقا و خاورمیانه برای ارتقا بیشتر سطح خدمات فنی فروشندگان محلی به پایان رسید.

 

 

نمایندگی های سعودی در چهلمین نمایشگاه بین المللی اتومبیل سعودی شرکت کردند و EADO جدید و CS۷۵ جدید وارد بازار شدند. CS۷۵ PHEV و EADO EV۴۶۰، خودروهای با انرژی نو، نیز برای اولین بار به نمایش عموم درآمدند.

 

 

CS۹۵ موفق به کسب “مدل سال ۴X۴” سعودی با طراحی برجسته، راحتی و سطح ایمنی خود شد.

 

 

در دسامبر ما تیم خود را تقویت کرده و حرکت به سوی اهداف خود را ادامه دادیم.

 

 

با نگاهی به سال ۲۰۱۸ ما واقعا به صورت مشترک سخت کار کردیم، تلاش کردیم بازار موجود را گسترش دهیم، به طور فعال در بازارهای نوظهور کاوش کردیم، شرکای خارج از کشور را بیشتر کردیم. در سال ۲۰۱۹ هیچ مشکلی ما را شکست نخواهد داد. ما برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خارج از کشور و ایجاد موفقیت بیشتر در منطقه MEAF با همکاران خارج از کشور همکاری می کنیم.