مراسم ارسال اولین دسته سفارش Changan EV صادر شده به منطقه آمریکا

۱۵ نوامبر ۲۰۲۰

در ۱ آبان، Changan New Energy بطور رسمی اولین دسته از صادرات EV را آغاز کرد، ۵۲ دستگاه Bennie E-Stars به آمریکای جنوبی صادر شد و این یک موفقیت جدید برای Changan EV در بازارهای خارج از کشور است. برای شرکت های NEV چینی، گسترش در خارج از کشور به معیار مهمی برای اندازه گیری رقابت شرکت ها تبدیل شده است. تحت همکاری مشترک شرکت Changan New Energy و شرکت Changan International، خودروی Bennie E-Star به صادرات انبوه به بازارهای خارج از کشور دست یافت و یک نمونه جدید برای گسترش شرکت های NEV در خارج از کشور ایجاد کرد.

در این رویداد، ۵۲ خودروی Bennie E-Stars شکل “EV” را که نماد توان الکتریکی خالص است را تشکیل دادند که سرشت فوق العاده NEV با کیفیت بالای چینی را نشان داده است. Bennie E-Star به عنوان پر فروش ترین مدل Changan NEV در چین، از زمان عرضه آن به بازار در چین در آوریل ۲۰۲۰ شهرت خود را در بازار پیدا کرده است. این خودرو یک طراحی فضای واقعی پنج صندلی را به کار می گیرد، دامنه باتری NEDC به ۳۰۵ کیلومتر در هر بار شارژ می رسد، ۸۰%-۳۰% شارژ سریع DC فقط ۳۰ دقیقه طول می کشد، و سیستم اتصال هوشمند که در بین جوانان محبوب است به اولین انتخاب مشتریان برای تحرک سبزتر با کیفیت بالاتر تبدیل شده است. حجم فروش ماهانه بیش از ۱۰۰۰ دستگاه باقی مانده است.

در بازارهای خارج از کشور، مدل های اقتصادی EV با اندازه کوچک بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند. Changan New Energy و تیم های خارج از کشور به سرعت بررسی بازار را آغاز کردند و ظرف مدت ۵ ماه پس از عرضه در بازارهای داخلی، توسعه سازگار با بازار خارج از کشور را به پایان رساندند. در آمریکای جنوبی، Bennie E-Star یک مدل کاملا مقرون به صرفه با مسافت پیموده شده ۳۰۰ کیلومتر، طراحی ۵ نفره، ۲ کیسه هوا و سایر ویژگی ها است که می تواند نیازهای استفاده خانوادگی را برای یک سفر زیبا و ایمن برآورده کند. کاربران می توانند یک هفته بعد از یک بار شارژ رانندگی کنند. این می تواند تجربه راحت بودن و کم هزینه بودن تحرک سبز را برای ما به ارمغان بیاورد.

Changan New Energy به عنوان یک شرکت پیشرو در بازار اتومبیل های انرژی نو در چین، پوشش بازار بین المللی را از همان ابتدای تاسیس خود به عنوان یک مسیر مهم هدف گذاری کرده است. تحقق صادرات اولین گروه EV نیز نشان دهنده قدرت و برند صعودی محصولات Changan NEV است. در ۳ سال آینده، Changan New Energy مبلغ ۱۰ میلیارد یوان سرمایه گذاری خواهد کرد تا ایجاد بستر انحصاری برای انرژی نو و همچنین ادغام عمیق انرژی نو و هوش را تسریع کند. از طریق ایجاد یک مرکز نوآوری فناوری در ایالات متحده، یک مرکز طراحی استایل ایتالیایی، و یک مرکز تحقیق و توسعه انگلیسی ما قابلیت های تحقیق و توسعه پیشرو در جهان برای خودروهای انرژی نو ایجاد خواهیم کرد و محصولات انرژی نو با کیفیت بالاتر را در اختیار مصرف کنندگان جهانی قرار خواهیم داد.

Changan international و Changan New Energy به عنوان شرکت های پیشرو در Chongqing و پیشتاز در زمینه انرژی های نو، تمام تلاش خود را برای کشف بازارهای خارج از کشور انجام می دهد، از مزایای یک سیستم همکاری جهانی استفاده می کند و اجرای طرح Changan Shangri-La را ارتقا می دهد. با افزایش ظرفیت فناوری، برند، محصول و خدمات، Changan New Energy در رقابت جهانی با سایر محصولات به طور پیوسته بهبود یافته است. انتظار می رود که صادرات مدل های بیشتری در آینده انجام شود و به جهانی سازی برندهای NEV چینی منجر شود.