عرضه موفقیت‌آمیز اتومبیل چانگ‌اَن به بازار عربستان

۲۶ سپتامبر ۲۰۱۸

در عصر روز هجدهم ماه مه به وقت عربستان سعودی، شرکت اتومبیل چانگ‌اَن نمایشگاهی با شکوهی را برای عرضه مدل¬های جدید ماشین خود در ریاض، پایتخت عربستان سعودی برگزار کرد. سیاستمداران، مشتریان اصلی، رسانه‌ها و مشتریان بالقوه به این نمایشگاه دعوت شدند.

حدوداً ۳۰۰نفر از جمله، آقای لیوچینگژاو، رایزن اقتصادی سفارت چین در عربستان سعودی، فنگ شیاو، معاون رییس شرکت بین¬المللی چانگ‌اَن، علی ابراهیم المجدویه و عبداله علی المجدویه روسای گروه المجدویه و فروشندگان شرکت چانگ‌اَن در عربستان سعودی و نمایندگان سایر شرکت‌های چینی در مراسم شرکت کردند.

«عربستان سعودی» در عربی به معنای «بیابان شادی» است. بیابان تقریباً نیمی از این سرزمین را در برگرفته است. به دلیل اینکه در طول روز هوا خیلی گرم بود، این مراسم شامگاه برگزارشد و این مسئله به این رخداد حال و هوای پر رمز و رازی داد. در زمان خوشامدگویی به مهمانان، شرکت اتومبیل چانگ‌اَن به عنوان برگزارکننده این مراسم، فعالیت های خود را با دادن امضا چینی به هر نفر آغاز کرد و حضار کاملا به هیجان آمده بودند.

در این مراسم، در ابتدامدیرعامل فروش شرکت چانگ‌اَن- اتومبیل المجدویه، آقای یوسف علی المجدویه به حاضرین خوشامد گفت. او به شدت از دستاوردهای شرکت چانگ‌اَن و اعتماد زیاد در همکاری¬های آینده و شرکت اتومبیل چانگ‌اَنفراوان صحبت کرد. او مدعی شد که با بهبود در نمایشگاه های ماشین، فراهم کردن قطعات یدکی، عرضه مدل¬های جدید و تجاری سازی نام شرکت، خدمات مشتریان در عربستان سعودی بهبود خواهد یافت.

بعد از آن معاون رییس شرکت بین¬المللی چانگ‌اَن، آقای فنگ شیاو با بیان تاریخچه این نام تجاری، موقعیت صنعتی، مشارکت¬های بین¬المللی و پیشرفت¬های تکنولوژیکی به معرفی شرکت چانگ‌اَن پرداخت. آقای فنگ شیاو استراتژی این شرکت را در عربستان سعودی اعلام کرد و به مهمانان در مورد چانگ‌اَن اطمینان داد.

At the end, management seniors from both companies had the group photo for the celebration. The coming guests then went on the stage to “feel” the new Changan models.

در پایان این مراسم، مدیران ارشد شرکت¬ها عکس یادگاری گروهی گرفتند و سپس مهمانان برای تست و بازدید مدل¬های جدید شرکت چانگ‌اَن به روی صحنه رفتند.

مراسم موفقیت‌آمیز، نقطه عطفی برای شرکت چانگ‌اَن در توسعه بازار بین¬المللی است. با شور و اشتیاق به صحرا، شرکت چانگ‌اَن به دنبال نوآوری، تعالی و تقدیم بهترین تجربه¬هاست.

چانگ‌اَن، با شما رو به جلو حرکت میکند!