شرکت چانگان سومین دوره آموزش فنی MEAF منطقه ای را برگزار کرد

۴ آگوست ۲۰۲۰

 

در تاریخ ۲۰ تا ۲۵ آبان سومین آموزش فنی منطقه چانگان MEAF منطقه ای در چونگ کینگ چین برگزار شد.

 

 

۱۶ تکنسین از ۸ کشور جهان در خاورمیانه و آفریقا برای بهبود هر چه بیشتر سطح خدمات فنی نمایندگی های محلی و ارائه تجربه خدمات با کیفیت بالا برای مشتریان خارج از کشور یک آموزش خدمات فنی ۶ روزه دریافت کردند.

 

 

آماده سازی دوره: ما تمام تلاش خود را می کنیم

به منظور حصول اطمینان از تاثیر آموزش، از هماهنگی گرفته تا منابع متعدد، از مربیان ارشد خدمات خارج از کشور شرکت چانگان و همچنین مهندس ارشد حرفه ای و کارشناسان دانشگاه از سیستم تحقیق و توسعه دعوت به عمل آمد. هدف از این آموزش انجام آموزش های چند سطحی و چند بعدی عمیق از روند تحقیق و توسعه، اصول ساختاری، نگهداری علمی و جنبه های دیگر است.

آماده سازی بیش از ۵۰ روز طول کشید. این آماده سازی شامل تدوین مطالب آموزش گرفته تا معتدل کردن زبانی، تائید سیستم از هر مدل خودرو و تلاش همه جانبه برای تبدیل شدن به ارائه نهایی فوق االعاده بودند.

 

 

پس از گذشت ۵۰ روز از آماده سازی، از کار خوب تهیه کتب گرفته تا معتدل بودن زبان و تا صحت هر سیستم و انجام هر تلاشی برای برجسته شدن نهایی.

آزمون عملی موثر: ما از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم.

به منظور تقویت ابتکار دانشجویان و سرگرم کننده بودن آموزش، روش مسابقات گروهی برای انجام تعامل و مسابقات از طریق به اشتراک گذاری تجربه، تجزیه و تحلیل موارد و عیب یابی اتخاذ شد. پس از ۴۵ ساعت آموزش و امتحان، دانش آموزان قطر، کویت و بحرین عملکرد فوق العاده ای از خود نشان دادند و عنوان دانشجویان برجسته را کسب کردند.

 

 

علاوه بر این دوره، ۱۶ دانشجو برای تست کردن رانندگی با خودروهای چانگان به مرکز بازاریابی جهانی مراجعه کردند. خودروهای تست شده CS۳۵PLUS، CS۷۵PLUS، CS۸۵ و P۲۰۱ بودند. در مسیر تست آنها پر از شور و شوق بودند و لذت رانندگی را تجربه کردند. در این مبادله، آنها شناخت و تمجدید از محصولات و قابلیت های فنی چانگان را نشان دادند.

 

 

از طریق مطالعه نظری و عملکرد عملی، ۱۶ دانشجو امتحان را با موفقیت پشت سر گذاشتند و گواهی پایان دوره را کسب کردند.

 

 

دانشجویان به صورت هیجان زده می گفتند که این یک تجربه یادگیری عالی بود. با تشکر از تمهیدات اندیشمندانه شرکت خودروسازی چانگان آنها قاطعانه به فناوری برتر و قدرت خدمات چانگان اعتقاد داشتند.