سه مدل از اتومبیل های خودروسازی چانگان در ارزیابی ۲۰۲۰ CACSI برنده شدند

۲۲ نوامبر ۲۰۲۰

در چهارمین مجمع کیفیت اتومبیل چین، خودروهای چانگان EADO، CS۳۵ و CS۵۵ در ارزیابی شاخص رضایت مشتری اتومبیل چین (CACSI) در سال ۲۰۲۰ در بخش های مربوط به خود به مقام نخست دست یافتند.

هر مدل توسعه یافته توسط خودروسازی چانگان متحمل بیش از ۱۰،۰۰۰ تست تایید خودرو، سیستم و قطعات خواهد شد، این تست ها شامل ۱۶ زمینه تایید هستند که مواردی مانند عملکرد رانندگی، NVH، دوام و قابلیت اطمینان، مدیریت حرارتی، اتصال شبکه هوشمند، ایمنی و غیره را پوشش می دهند.

برای فراهم کردن تضمین کیفیت ۱۰ سال/۲۶۰،۰۰۰ کیلومتر برای کاربران، مجموع ۴ میلیون کیلومتر آزمایش در محیط های سخت مختلف مانند منفی ۵۰ ºC در مسیرهای بسیار سرد برفی روسیه، ۵۰ ºC در بیابان بسیار گرم خاور میانه، ۵۲۰۰ متر ارتفاعات فلات Qinghai-Tibet و ۱۲۰ mg/cm۳ در کویر غبار آلود Turpan و غیره انجام می شود.

در ماه سپتامبر، حجم فروش برندهای متعلق به چانگان ۱۵۳،۰۳۹ دستگاه است که نسبت به سال گذشته ۳۱.۹% افزایش داشته است. در این میان، حجم فروش EADO، CS۳۵ و CS۵۵ به ترتیب ۱۸،۴۸۱ دستگاه، ۷،۰۷۸ دستگاه و ۱۲،۹۵۱ دستگاه است. چانگان همیشه با توجه به محصولات با کیفیت بالا، استقبال و اعتماد مشتریان را جلب می کند.

فناوری چانگان، شریک هوشمند

در آینده، خودروسازی چانگان به مشتری مداری پایبند خواهد بود، به طور مداوم سبد محصولات را بهبود می بخشد، نام تجاری را ارتقا می دهد و برندهای اتومبیل چینی را به عصر جدیدی از کیفیت هدایت می کند.