سری CS۷۵ چانگان با فروش ۲۰،۰۰۰ خودروی دیگر در ژانویه شروع خوبی را کسب کرد

۴ آگوست ۲۰۲۰

خبر خوب! در ژانویه سال ۲۰۲۰ فروش کلی خودرو چانگان به ۱۳۴،۵۷۸ دستگاه رسید. بر اساس آمارهای اتحادیه تولید کنندگان خودرو چین میزان فروش بازار خودروهای چین در ژآنویه ، به دلیل عومل مختلفی مانند “ویروس کرونای جدید” و تعطیلات جشنواره بهار سال نو، ۱۸% نسبت به سال گذشته کاهش داشته است.  فروش آن نسبت به سال قبل ۱۸ درصد کاهش یافته است. با این حال، در ژانویه خودرو سازی چانگان هنوز هم به عملکرد قوی ۱.۸% رشد نسبت به سال قبل در فروش خودروهای تجاری با نام خود دست یافت و حجم فروش ماهانه چندین مدل از ۱۰،۰۰۰ یوان فراتر رفت و برنده “اولین موفقیت” در بازار خودروی چین در سال ۲۰۲۰ شد.

 

در نیمه دوم سال ۲۰۱۹، پس از یکسری تنظیمات استراتژیک، خودروسازی چانگان وارد دوره برداشت شد و در این میان، فروش وسایل نقلیه مسافری با برند چینی چانگان، برای پنج ماه متوالی، ماه به ماه رشد کرد. در سال ۲۰۲۰ شتاب رشد وسایل نقلیه مسافری با نام تجاری چانگان کاهش نخواهد یافت. به طور خاص، در بخش های خاص بازار تعدادی از مدل های اصلی خودروسازی چانگان همچنان به عملکرد فروش قوی خود ادامه می دهند.

 

 

در ژانویه، مدل های CS۵۵، CS۳۵ و CS۷۵ هنوز هم فروش متوسط ماهانه بیش از ۱۰،۰۰۰ دستگاه را حفظ کردند، از جمله ۱۰،۲۵۳ دستگاه CS۳۵ و ۱۰،۹۵۲ دستگاه CS۵۵ در ماه. حتی بیشتر، سری چانگان CS۷۵ دارای عملکرد قوی فروش یک ماهه ۲۵،۷۷۳ دستگاه است و دارای رشد سالانه ۵۶% می باشد. همچنین رتبه دوم در فروش های ماهانه SUV ها را برای چهار ماه متوالی به خود اختصاص داد.

ازنظر مدل های جدید، CS۷۵ PLUS که در سپتامبر سال گذشته به بازار عرضه شد هنوز از پتانسیل کامل برخوردار است و در ژانویه ۱۷.۸۷۴ دستگاه فروخته شده است. چانگان CS۵۵ PLUS، دیگر مدل “PLUS”، ۱۰.۶۱۵ دستگاه به فروش رسیده است.

 

 

 

همزمان با رشد عمیق بازار و روبرو شدن با تاثیر این بیماری همه گیر شرکت چانگان قاطعانه مسئولیت شهروندی اجتماعی شرکت خود را انجام داد. در اولین بار پس از شیوع بیماری ۱۰ میلیون RMB برای مبارزه با بیماری همه گیر اهدا کرد و همچنین در خط مقدم مبارزه علیه بیماری در قالب تولید مواد ویژه برای پیشگیری از اپیدمی و کمک روانی مشغول به فعالیت شد.

 

 

علاوه بر این، چانگان در سال ۲۰۲۰ “اتومبیل های سلامت” را برای کاربران به ارمغان خواهد آورد. در تاریخ ۲۰ اسفند فیلترهای کامپوزیتی با کارآمدی بالای ضد باکتری و ضد ویروس “PM۰.۱” به تولید انبوه رسیدند. این پیکر بندی با تولید کننده های پلاسما، سیستم های هوای تازه سفارشی و غیره همراه می شود تا به فیلتر کردن، گندزدایی و تهویه فوق العاده قوی برسد، به گونه ای که تمام خودرو به حفاظتی بهتر از سطح “ماسک N۹۵” دست می یابد. این همچنین بدان معنی است که استاندارد های محافظت از سر نشینان خودرو از “ایمنی” به ” ایمنی + سلامتی” ارتقا خواهد یافت.

 

 

 

در مارس ۲۰۲۰ چانگان EADO PLUS رسما وارد بازار شد که بدان معناست که خانواده “PLUS” عضو دیگری را اضافه کرد. در همین زمان، در سال ۲۰۲۰، سری جدید محصول UNI-T نیز رونمایی شد، این نشان می دهد که چانگان یک قدم تاریخی در سفر محصولات با برند چینی کیفیت بالا برداشته است.