سدان بدون‌راننده چانگ‌اَن عازم جاده شده است

۲۶ سپتامبر ۲۰۱۸

دربیست و پنجم آوریل، درهای چهاردهمین نمایشگاه بین¬المللی خودرو پکن به روی جمعیت مشتاق باز خواهد شد. شرکت اتومبیل چانگ¬اَن چندین مدل از خودروهای مردم پسند و همچنین چند نوآوری پیشگامانه خود را در غرفه شماره ۰۷ در سالن W۲به نمایش خواهد گذاشت. خودرو «بدون راننده(خودروهای خود گردان)» چانگ¬اَن که مسافت ۲۰۰ کیلومتر را برای رسیدن به مقصد طی می کند، که ثابت کننده برتری این برند در حوزه تکنولوژی خودرو است.

در این رویداد همان طوری که پیش بینی میشد، چانگ‌ان با گل سرسبد SUV خود- CS۹۵ -، مرکز صحنه را اشغال کرد ، با طراحی زیبا و قدرت بالا توجه تمام کسانی که به این رویداد رفته بودند به خود جلب کرد.این خودرو موفقیت شگفت آوری را در بین نام های تجاری چینی که تجربه ساخت خودرو را دارند به نمایش گذاشت.

CS۹۵ به آخرین درایورهای هوشمند و فناوری های اتصال هوشمند مجهز شده است. CS۹۵ نوآوری های قدرت های پیشرو جهانی، راندمان بالا و مصرف کم را ترکیب کرده است. این ماشین جدیدترین موتور ۲.۰T GDL، که عمدتاً توسط مرکز تحقیق و توسعه انگلستان توسعه یافته بود را به کار گرفته است، که متوسط سرانه مرکز تحقیق و توسعه تجربه بیش از ۲۵ سال است.

نه تنها این ماشین در ظرفیت تکنولوژیکی پیشی گرفته است، بلکه المان های طراحی استثنایی را به نمایش گذاشته است،ماشین مفهومی خیره کننده چانگ‌اَن را بر اساس اصول زیبایی شناختی طراحی کرده است و طراحی سازگار با استانداردهای بالا اتومبیل چانگ‌اَن را حفظ کرده است، در حالی که نمائی بیرونی آن کاملا با تناسب اجزا هر ماشین مطابقت دارد

اندازه بدنه CS۹۵ میتواندبه عنوان یک ی ازبهترین‌هادربازاربه حسابمی‌آید،باطول تقریبی ۵ متر،عرض بیش از ۱.۹ متروارتفاع تقریبی ۱.۸ متر،فضای داخلی آن ازبسیاریازبرندهای JV پیشی گرفته است.افزایش قدرت برند،پیشروبودندر”سواریفنی”

در نمایشگاه بین¬المللی خودروی پکن در سال جاری،شرکت خودروسازی چانگ¬اَن پیشرفت-های خود را در زمینه درایوهای هوشمند نشان خواهد داد. برای تسریع در توسعه و تحقیق در زمینه تکنولوژی هوشمند، شرکت چانگ¬اَن با Tsinghua، Bosch، MIT و MTC همکاری کرده است تا قدرت فنی خود را در Silicon vally افزایش دهد.

شرکت چانگ¬ان تاکنون ۶۰ نوآوری را در زمینه تکنولوژی هوشمند در سه حوزه اتصال هوشمند، تعامل هوشمند و رانندگی هوشمند به ثبت رسانده است. در این بین تکنولوژی بدون راننده در بزرگراه تحسین برانگیزتر است، که در چندین مرحله تست به اثبات رسیده است و پایه و اساس مستحکمی را برای پیشرفت در زمینه تولید انبوه تکنولوژی¬های هوشمند شرکت چانگ¬اَن ایجاد کرده است.

قبل از نمایشگاه خودرو پکن، شرکت چانگ¬اَن با موفقیت تست ۲۰۰ کیلومتر خودروی بدون راننده را انجام داد و رتبه دوم را در جهان و رتبه اول را در چین در زمینه خودرو بدون راننده برای مسافت طولانی کسب کرد. این خودرو بدون راننده توسط هدایت چند سنسوره و تکنولوژی اطلاعات در مقابل چشم حضار مات و مبهوت به نمایشگاه بین¬المللی خودروی پکن رسید.

تکنولوژی اتصال هوشمند خودرو چانگ¬اَن که در بستر تست اتصال هوشمند ” in Call ۵.۰″ ارائه شده است. اتصال هوشمند ” in Call ۵.۰″ که بر روی تجربه تعامل کاربر تمرکز می¬کند، در ادغام با تعامل با چند صفحه نمایش، دستگاه اینترنت تلفن همراه، تم¬های شخصی سازی شده، دستیار راننده، رابط کاربری سه بعدی و کنترولرغیر¬لمسی که همه اینها در یک یونیت قرار دارند، اتصال هوشمند برتری را خلق کرده است، تکنولوژی اتصال هوشمند سه هسته¬ای کهبه صورت مشترک توسط چانگ¬ان، بایدو، CarLife، MyCar، CoDriver تولید شده نیز ارائه شد.

در نمایشگاه اتومبیل پکن، شرکت خودروسازیچانگ¬اَن چندین مدل خودرو مردم¬‌پسند را به نمایش گذاشت، در این نمایشگاه مدل ۲۰۱۶ سری EADO، مدل جدید Benni EV، CS۷۵ وEADO PHEVبه نمایش در آمد. علاوه بر آن با نمایش CS۷۵PHEV با سیستم محرک چهارچرخ، ماشین کالبدشکافی شدهEADO PHEV، CS۹۵با شاسی و محرک چهار چرخ، ماشین مفهومی BLUE CORE ۱.۵TDPI و سیستم آشکارسازی پویا زمان واقعی راداری-لیزری، چانگ¬ان دستیابی خود را به سیستم رانندگی هوشمند و اتصالات هوشمند، خودروهای با انرژی نو و قدرت بازدهی بالا نشان می¬دهد.

چانگ¬ان پیشرفته ترین مدل خودروی خود “C۹۵” را به بازار عرضه کرد. این خودرو بازتابی از قدرت توسعه و تحقیق این برنداست و چانگ¬اَن را در بین برندهای مستقل تمام شاسی چینی در بازار پیشگام کرده است.

ما مشتاقانه به دنبال این هستیم که ببینیم شرکت چانگ¬اَنچه نوآوری¬های برجسته¬ای را در آینده رونمایی می¬کند.