در نمایشگاه بین المللی خودرو در Chongqing از پیکاپ چانگان F۷۰ رونمایی شد

۵ آگوست ۲۰۲۰

 

در تاریخ ۱۵ خرداد سال ۹۸ بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی خودروی Chongqing آغاز به کارکرد. این نمایشگاه بزرگترین و تاثیرگذارترین ضیافت خودرو در چین مرکزی و غربی است.

 

 

Changan F۷۰ پیکاپ با کارایی بالا که توسط چین و فرانسه ساخته شده است به صورت رسمی در این نمایشگاه خودرو رونمایی شد. این محصول تفکر بازار از وانت را برای مشتریان تازه می کند و به یک وانت واقعی سطح بالای داخلی تبدیل می شود.

 

Changan F۷۰ عمیقا توسط خودروسازی چانگان و PSA Peugeot Citroen Group (PSA) با فناوری های پیشرفته در صنعت خودرو بین چین و فرانسه توسعه یافته است. Changan F۷۰ نه تنها در طراحی به روز است، بلکه مجهز به فناوری های پیشرو برای برند PV بازار خودرو اروپا است.

 

 

Changan F۷۰ برای فضای داخلی بر اساس مفهوم طراحی i-Cockpit از PSA است. این خودرو با صفحه نمایش کنسول لمسی کریستال مایع شناور و صفحه ابزار LCD تطبیق یافته است. فرمان دارای کنترل راحت بوده و پنل ابزار را قفل نمی کند. منطقه کنترل چند منظوره در هر دو طرف با یک طرح مناسب دکمه ها و غلطک ها طراحی شده است. صندلی چرمی بزرگ از صندلی درجه یک هواپیمایی الهام گرفته شده است که باعث راحتی بیشتری می شود.

 

 

استارت یک دکمه ای، کروز کنترل، ESP، ۸ تنظیم الکتریکی صندلی راننده، دهانه هوای مستقل در ردیف های کمیاب، تصویر ۳۶۰ درجه هولوگرافی و جدیدترین سیستم هوشمند inCall۳.۰ چانگان بعلاوه فضای ذخیره سازی غنی و طراحی با دقت، Changan F۷۰ به وسیله سبک طراحی فرانسوی منحصر بفرد و نفیس خود مشتریان را تحت تاثیر قرار خواهد داد.