0%

about us

آشنایی با چانگان در یک دقیقه

۱

در زبان چینی، «چانگ» به معنای دوام و «آن» به معنای ایمنی است. بنابراین، چانگان به معنای «ایمنی بادوام» است. ما صادقانه امیدواریم که چانگان ایمنی و شادی برایتان به ارمغان بیاورد.

۲

چانگان به عنوان یکی از چهار خودروساز برتر چین و همچنین پرفروش‌ترین برند خودرو در این کشور، به قدمت صنعت ۱۵۶ ساله خود افتخار می‌کند. چانگان با ۳۴ سال تجربه در تولید و فروش خودروی سواری، پیشتازی قدیمی در صنعت خودروسازی چین است.

۳

تاریخ گروه چانگان به جنبش غربی‌سازی در اواخر سلسله چینگ (۱۹۱۲-۱۶۳۶) باز می‌گردد. در نوامبر ۱۸۶۲، لی هونگجانگ (۱۹۰۱-۱۸۲۳) سیاستمدار، فرمانده و دیپلمات چینی، اولین شرکت مهندسی به سبک غربی و اولین شرکت دولتی چین را تاسیس کرد. این شرکت آغاز آنچه بود که بعدها تبدیل به گروه خودروسازی چانگان شد.

۴

چانگان اولین خودروی تولیدی خود را در سال ۱۹۵۹ به بازار معرفی کرد؛ خودروی چانگ‌جیانگ مدل ۴۶. این خودرو تحت قرارداد با دولت چین تولید شد. چانگجیانگ از اولین خودروهای تولید شده در مقیاس انبوه در چین بود. در سال ۱۹۵۹، چانگجیانگ برای اولین بار و در راهپیمایی دهمین سالگرد جمهوری خلق چین به نمایش عمومی درآمد.

۵

در سال ۱۹۸۴، شرکت چانگان نخستین خودروی مینی چین را به نام ستاره تولید کرد. موفقیت خودروی ستاره در یک مجموعه از آزمایش‌های ایمنی تصادف از سوی دولت در سال ۱۹۹۹، باعث شد دولت چین در مورد حمایت از توسعه صنایع خودروی داخلی قانع شود.

۶

در سال ۲۰۰۶، نام چانگان به عنوان نام رسمی برند و شرکت انتخاب شد. همزمان خودروی مسافرتی «بنی» نیز به بازار عرضه شد. خودروی بنی در سال ۲۰۰۹ تا بیس کمپ قله اورست به ارتفاع ۵۲۰۰ متر، سفر کرد.

۷

در سال ۲۰۱۱، خودروی سدان EADO چانگان در نمایشگاه بین‌المللی اتومبیل آستلونگ (IAA) در شهر فرانکفورت آلمان رونمایی شد. EADO با طراحی نوین و پویای خود، توجه مشتریان را به خود جلب کرد. در سال ۲۰۱۳، EADO TX به بازار عرضه شد و به عنوان زیباترین خودروی هاچ‌بک چینی مشهور شد. با ورود سری‌ ‌EADO چانگان، خودروهای برندهای چینی به دورانی تازه پا گذاشتند.

۸

در سال ۲۰۱۲، شاسی بلند CS35 به بازار عرضه شد. این خودرو اولین سواری شاسی بلند چانگان است. پس از آن نیز خودروی CS75 که بزرگ‌تر است به بازار عرضه شد. این خودروها چانگان را به مرکز بازار در حال رشد شاسی بلند چینی برد. از زمان عرضه سری CS، این شاسی بلندهای شیک، به ستاره بازار شاسی بلند چین تبدیل شده‌اند.

۹

هر روز بیش از ۸۵۰۰ مشتری، خودروی صفر چانگان را می‌خرند. با وجود ۶۰۰۰ مرکز فروش و خدمات و تیم مجرب ۱۵۰هزار نفری در سراسر جهان، ما آماده‌ایم تا خدمات عالی، سریع و شبانه‌روزی به شما ارائه دهیم.

۱۰

چانگان در تحقیقات پیشرفته و فناوری‌های نو سرمایه‌گذاری زیادی کرده است. بخشی از این تعهد باعث ایجاد یک تشکیلات تحقیق و توسعه جهانی شده است. تیم‌های بین‌المللی ما در مراکز سراسر جهان، تلاش می‌کنند تا بتوانیم محصولاتی پیشرفته و با فناوری بالا، خودروهایی با طراحی نوین، فناوری‌های ایمنی نوآورانه و عملکرد قوی برای شما فراهم کنیم.

۱۱

ساختن خودرو و کامیون‌هایی که باعث رضایت مشتریان می‌شود، مشوق ما در همه کارهاست. ما همیشه تلاش می‌کنیم نیازهای متنوع مشتریانمان را در هرجای دنیا که باشند برآورده کنیم. چانگان، با شما به پیش می‌راند.

معرفی

پروفایل خودروسازی چانگان

خودروسازی چانگان پیشتاز برندهای خودروی چینی است. این شرکت از ابتدا، یکی از چهار شرکت برتر خودروسازی چین بوده است. چانگان بزرگترین شرکت خودروسازی چینی و تنها برند از این کشور است که بیش از ده میلیون خودرو تولید کرده و به فروش رسانده است.

این شرکت که دارای قدمتی ۱۵۶ ساله است، تجربه‌ای ۳۴ ساله در زمینه تولید خودرو دارد. شرکت چانگان هم‌اکنون ۱۲ مجتمع تولیدی و ۳۲ واحد تولید خودرو و موتور ماشین در سراسر جهان دارد. میزان تولید و فروش این شرکت در سال ۲۰۱۷، بیش از ۲.۸ میلیون دستگاه بوده است. در همین سال چانگان گردش مالی سالانه‌ای معادل ۱۲.۷ میلیارد دلار داشته است.
چانگان از طریق نوآوری فناورانه، متعهد به ساخت ظرفیت تحقیق و توسعه‌ای نیرومند است. شرکت چانگان بیش از ۹۰ هزار نفر نیروی انسانی دارد که از این میان ۱۰ هزار نفر در بخش تحقیق و توسعه مشغول به کار هستند. سیستم تحقیق و توسعه جهانی شرکت چانگان شامل واحدهایی در شهرهای چانگ‌کینگ، شانگهای و پکن در چین، یوکوهوما در ژاپن، تورین در ایتالیا، ناتینگهام در انگلستان و دیترویت در میشیگان آمریکاست. چانگان شش سال پیاپی رتبه اول را در قابلیت تحقیق و توسعه در صنایع خودروسازی چین به دست آورده است.

شرکت چانگان در حال تقویت شهرت جهانی خود و تولید ارزش برای مشتریان، از طریق ارائه محصولات و خدمات عالی است. کیفیت تولید خودروهای برند چانگان، با خودروهای برندهای مطرح رقابت می‌کند. هر روز بیش از ۸۵۰۰ مشتری چانگان را انتخاب می‌کنند. ۳۷ درصد این خریداران پیش از این بیشتر به خودروهای برندهای مطرح غیر چینی علاقه‌مند بودند. برای نه سال پیاپی، شرکت خودروسازی چانگان پیشتاز فروش خودرو در میان برندهای بومی چین بوده است.

چانگان سعی می‌کند کلیه ویژگی‌های کلیدی‌ خود را در طراحی محصولاتش نیز بگنجاند. خودروهای ما حامل این ایده‌اند «چانگان؛ پیشرفته و به روز، بهینه و پاک، ایمن و هوشمند». بنابراین تلاش چانگان همواره این است که خودروهای با انرژی نو و هوشمند، طراحی کند. این شرکت قصد دارد در یک دهه آینده از ۳۴ خودروی انرژی نو رونمایی کند. ما می‌خواهیم در عرصه خودروهای انرژی نو، شرکتی پیشرفته در سطح بین‌المللی و پیشتاز در سطح داخلی باشیم. شرکت چانگان همچنین تنها برند چینی است که با مرکز تبدیل محرکه (MTC) دانشگاه میشیگان همکاری دارد. این شرکت به علم و دستاوردهای غنی در عرصه فناوری هسته رانندگی هوشمند دست یافته است. در میان این دستاوردها می‌توان به کروز کنترل در سرعت بالا (ACC)، سیستم هشدار عبور از خط و پارک تمام خودکار اشاره کرد.
«نوآوری بومی» و «سرمایه‌گذاری مشترک» دو ستونی است که باعث پیشرفت و برتری شرکت چانگان شده است. شرکت چانگان با شرکت‌هایی چون فورد، سوزوکی، مزدا، سیتروئن، پژو و جیان‌گلینگ به صورت سرمایه‌گذاری مشترک، همکاری دارد. شرکت چانگان همچنین، تنها شرکت خودروسازی چینی است که محصولات آن با همکاری با سایر شرکت‌ها نیز تولید می‌شود. این کار باعث درخشش مسیری تازه در توسعه، همکاری و شراکت می‌شود.
چشم‌انداز خودروسازی چانگان «ایجاد یک شرکت خودروساز پیشرو در سطح جهانی» است. با در نظر گرفتن آینده، شرکت چانگان «هدایت‌شده با مشتری، با گرایش به کارکنان» است و با تعهد و امانت‌داری، به مسیر پیشرفت ادامه خواهد داد. ما در تلاشیم کیفیت بالای محصولات و خدمات مشتریان را همزمان با محیط کاری ایده‌آ‌ل و آینده شغلی‌ درخشان برای کارکنان، فراهم کنیم. ما همچنین به جامعه متعهدیم و به دنبال بهبود زندگی از نظر مادی و فرهنگی هستیم.

چانگان دنیا را می‌راند!

تماس با ما

تماس با مرکز فروش و خدمات منطقه‌ای چانگان

اطلاعات کلی:
xiongwei1@changan.com.cn
lili2@changan.com.cn

سرویس:
lizw2@changan.com.cn
instagram