دختر چینی با خودروی CS۹۵ سراسر خاورمیانه و قاره آفریقا را رانندگی می کند

۵ آگوست ۲۰۲۰

آیا شما هنوز هم دختر پکن Shannon Wu را به یاد دارید که در حال رانندگی در آسیا، اروپا و آفریقا با یک CS۹۵ ساخت چین بود؟ سفر وی در سال ۲۰۱۹ نیز ادامه داشت. در تاریخ ۱۴ خرداد ۹۶ در پکن آغاز شد. تا کنون، او به ۳ قاره و ۶۱ کشور سفر کرده است و ۷۵،۰۰۰ کیلومتر رانندگی کرده است. وی پس از ۲۲ ماه، در ۱۷ اسفند ۹۷، بخش مربوط به قاره آفریفای سفر خود را کامل کرد، از مراکش در شمال آفریقا، تا ساحل عاج در غرب آفریقا، تا Cape Agulhas در جنوب آفریقا، تا کنیا در شرق آفریقا، و در نهایت در مصر در شمال آفریقا به پایان رسید.

 

در ابتدا او مدت طولانی در انتخاب ماشین برای این سفر مردد بود، خودروهای وارداتی یا خودروهای تولید داخل؟ اما در نهایت، صرفنظر از غرور ملی و اعتماد به برند چینی، او قاطعانه Changan CS۹۵ را همراه با کلیه قطعات اصلی تعمیر و نگهداری انتخاب کرد. بعد از تجربه انواع سختی ها از جمله صدمه دیدن موتور به دلیل بنزین بی کیفیت، ترخیص کالا از گمرک و یدک کشیدن، CS۹۵ همیشه کیفیت مناسب را حفظ کرد. هر بار که ماشین به تعمیر نیاز داشت نمایندگی های محلی و تعمیرگاه های محلی کمک های زیادی به او می کردند، حتی قطعات جایگزین به صورت هوایی از چین.

 

شنون سعی می کرد هر جا که می رود ماشین خود را با فرهنگ محلی و چشم انداز طبیعی منطقه تطبیق دهد. به تدریج ردپای خودروسازی چانگان در سراسر قاره آفریقا پخش شد. حال، اجازه دهید CS۹۵ شما را به دیدن جهان ببرد!

 

در مسیر دریاچه Tana در اتیوپی، زیر پل Weihe رود آبی رنگ نیل است.

 

ورودی رود نیل

 

آبشار Tissisat

 

پایین رود نیل به سودان رسید و به معبد Amon رفت.

 

شنون پس از ورود به مصر شنیده بود که یک فروشگاه Changan ۴S در قاهره مصر وجود دارد. وی پس از تماس با شرکت بین المللی چانگان به فروشگاه رفت و از کارمندان آنجا استقبال گرمی دریافت کرد. فیلتر هوا، روغن، فیلتر روغن و روغن گیربکس انحصاری چانگان جایگیزن شدند، که این سفر آینده را تضمین می کند.

 

با توجه به افسانه و ساخت اهرام مصر نمی توانید در چند روز و شب صحبت خود را تمام کنید. پس عکسی از CS۹۵ و اهرام را بگذارید.

 

مصاحبه با نسخه عربی China Newsweek در مصر.

 

بیابان Wudi Rum اردن که مکان فیلمبرداری فیلم The Martian است.

 

امان، اردن، بازدید از فروشگاه Changan ۴S.

 

به منظور اطمینان از سفر راحت و بدون مشکل شنون در اردن و سوریه نمایندگی های محلی خودروسازی چانگان در این زمینه کمک کردند.

 

رسیدن به Umayyad، Damascus، سوریه

 

کارخانه مونتاژ خودروسازی چانگان در سوریه

 

در سوریه شنون مصاحبه هایی را با رسانه های محلی، Phoenix.com، کانال عربی CCTV و برنامه های پخش زنده از تلویزیون سوریه و همچنین کانال های YouTube انجام داد.

 

رسانه های محلی یک فیلم تبلیغاتی را ضبط کردند و شنون با درخواست عکس گرفتن توسط طرفداران محاصره شد.

 

نمایندگی های لبنانی چانگان به دلایل امنیتی سفر ویژه ای را به مرز انجام دادند تا شنون را در سفر خود در لبنان همراهی کنند.

 

عملکرد خوب وسیله نقلیه، کیفیت عالی و خدمات پس از فروش مناسب شنون را در تمام مسیر همراهی کرده است تا رویای خود را برای مسافرت در سراسر جهان کامل کند. آیا بعد از دیدن تجربه او می خواهید به سراسر جهان سفر کنید؟ البته اگر تجربه مشابهی دارید یا در حال حاضر در چنین سفری هستید و یا قصد چنین سفری را دارید لطفا آن را با ما به اشتراک بگذارید. خودروسازی چانگان، فراتر از انتظارات، رویاها بی پایان است.