دارای مجوز ملی، فیلتر هوای شرکت چانگان به سطح CATARC CN۹۵ می رسد

۴ آگوست ۲۰۲۰

در حال حاضر مبارزه با COVID-۱۹ به مرحله نهایی می رسد. تحت تاثیر این بیماری همه گیر تقاضای مشتریان خودرو برای سلامتی فضای داخلی نیز بی سابقه است. در تاریخ ۹ اسفند فیلتر راندمان بالای درجه “PM۰.۱” شرکت چانگان، که ضد باکتری و ضد ویروسی می تواند باشد، تست های لازم برای دریافت گواهینامه CATARC CN۹۵ را با موفقیت پشت سر گذاشت. این گواهینامه توسط مرکز تحقیقات فناوری اتومبیل چین صادر می شود، مرکز صدور گواهینامه CATARC Huacheng ( که از این پس به آن CAQC گفته می شود). این فیلتر تبدیل به محصول فیلتر تهویه مطبوع خودرو با بالا ترین سطح گواهینامه CAQC و تعیین کننده یک استاندارد پیشرو جدید خودرو برای سلامتی می شود.

 

CAQC، به عنوان یک سازمان صدور گواهینامه حرفه ای خودرو در چین، قوانین صدور گواهینامه طبقه بندی برای فیلترهای هوا را معرفی کرد. در این طبقه بندی فیلترهای هوا با توجه به تاثیر فیلتر آن به ۵ سطح تقسیم می شوند و بالاترین سطح فیلتر کردن CN۹۵ است. طبق قوانین فیلتر هوای CN۹۵ باید بیش از ۹۵% تصفیه ذرات ۰.۳ میکرون و میزان ۹۹.۹۹% استریلیزاسیون باسیل های Tuberculosis، Haemophilus influenzae، Streptococcus pyogenes و غیره را بدست آورد. می توان گفت قوانین صدور گواهینامه طبقه بندی فیلتر های هوا توسط CAQC یکی از سخت ترین سیستم های صدور گواهینامه حرفه ای در صنعت است.

فیلتر هوای راندمان بالای ضد باکتری و ضد ویروس با درجه “PM۰.۱” به تصفیه ۹۷.۷% از ذرات ۰.۳ میکرون دست می یابد و می تواند به طور موثری ذرات معلق در هوا، قطرات و گردو غبار هایی که به ویروس وصل شده اند را مسدود کند. به صورت همزمان، ماده کامپوزیتی ضد باکتری و ضد ویروس سازنده فیلتر نیز می تواند باعث مهار فعالیت باکتری ها شده و نقش ضد باکتری و ضد ویروس را ایفا کند. این بدان معناست که مدل های چانگان مجهز به این فیلتر به ایمنی در سطح ماسک N۹۵ برای کل وسیله نقلیه دست خواهند یافت و محافظت بیشتری را برای سلامتی کاربران به ارمغان می آورد.

 

 

از زمان شیوع COVID-۱۹ شرکت چانگان همیشه با ویروس می جنگد. در همین حال، شرکت چانگان به طور جدی تحقیقات علمی را انجام می دهد و یک سیستم سلامت اتومبیل هوشمند ایجاد کرده است  که می تواند با توجه به نیاز های اصلی کاربران به عملکردهای فیلتر سازی، گند زدایی و تهویه کارآمد دست یابد. فیلتر با راندمان بالا با درجه “PM۰.۱” که تائیدات مورد نیاز را بدست آورده است در این زمان یکی از مولفه های سیستم سلامت هوشمند است.

علاوه بر دستیابی به اثر تصفیه هوا از درجه “PM۰.۱″، سیستم سلامت هوشمند چانگان به یک تولید کننده پلاسما نیز مجهز است. این تولید کننده پلاسما می تواند یون های مثبت و منفی را به صورت طبیعی آزاد کند، سوخت و ساز بدن را تقویت کند، عملکرد قلبی ریوی و ایمنی بدن را تقویت کند و محیطی تمیز و راحت را درداخل خودرو فراهم کند. سیستم تازه سازی هوا می تواند به طور خودکار هوا را در هنگام پارک بودن خودرو تغییر دهد، هوای کل خودرو را تصفیه کند، از تمیز بودن فضای داخلی خودرو اطمینان حاصل کند و به کاربران این امکان را می دهد به محض ورود به خودرو هوای تازه تنفس کنند.

 

 

معرفی سیستم بهداشتی و درمانی هوشمند شرکت چانگان بدان معناست که استانداردهای حفاظتی مسافران خودرو از “ایمنی” به “ایمنی و سلامتی” ارتقا خواهد یافت. در این مبارزه ضد COVID-۱۹ خودروسازی چانگان همواره برای محافظت از امنیت کاربران اقدامات عملی را انجام می دهد و تلاش می کند تا در اسرع وقت پیروز “جنگ” شود!