خودرو سازی چانگان در نمایشگاه تولید برند چینی در کلمبیا شرکت کرد

۷ آگوست ۲۰۲۰

 

در تاریخ ۲۹ آبان ۱۳۹۸ در بوگوتا، کلمبیا، مردم برای دیدن مدل های CS۵۵ و EV۴۶۰ از غرفه چانگان در نمایشگاه بازدید کردند.

 

 

در تاریخ ۲۹ آبان سال ۱۳۹۸ به وقت محلی، نمایشگاه تولیدات برند چینی ۲۰۱۹ به میزبانی وزارت بازرگانی و وزارت تجارت چین، صنعت و گردشگری کلمبیا و توسط کمیسیون تجارت و بازرگانی شهرداری Chongqing برگزار شد، این نمایشگاه به صورت باشکوهی در مرکز نمایشگاه بوگوتا در پایتخت کلمبیا افتتاح شد. Xu Wei نماینده موقت سفیر چین در کلمبیا، Dong Wei مشاور تجارت، و Valdivieso معاون وزیر تجارت، صنعت و گردشگری کلمبیا در این نشست شرکت کردند و سخنرانی کردند. به دعوت وزارت تجارت، خودروسازی چانگان با CS۵۵ و EADO EV۴۶۰ به نمایشگاه پیوست.

 

 

به عنوان مدل های نماینده چانگان CS۵۵ و Eado EV۴۶۰ در غرفه میهمانان Chongqing به نمایش گذاشته شدند. Guillermo مدیر کل اتومبیل COM، نمایندگی کلمبیای خودرو سازی چانگان، به عنوان نماینده شرکت محصولات را در محل نمایشگاه به مشتریان معرفی کرد. مدل CS۵۵ مجهز به موتور نسل جدید BlueCore ۱.۵T VVT DOHC و سیستم کروز تطبیقی یکپارچه IACC، حسادت و تحسین کافی را در صحنه بدست آورده است.

 

 

به عنوان یکی از اولین شرکت های چینی که وارد زمینه وسایل نقلیه انرژی های نو شده است، خودروسازی چانگان دارای طرح جهانی تحقیق و توسعه است  و تعدادی از فناوری های اصلی را تسخیر کرده است که در چین رتبه اول و در جهان پیشرو است. به عنوان یک خودروی کاملا الکتریکی، EADO EV۴۶۰، در این نمایشگاه تولید برند چینی دارای پیشرانه الکتریکی مستقل سه در یک است. مسافت پیموده شده کروزینگ در شرایط سرعت ثابت تا ۵۵۰ کیلومتر و مسافت پیموده شده واقعی جاده ۴۶۰ کیلومتر است. این اولین اتومبیل برقی دارای فناوری L۴، رانندگی خودران، در چین است که برای عموم مردم تجاری می شود و رسالت شرکت، “پیشبرد سفر سبز، به اشتراک گذاشتن یک زندگی هوشمند”، را نشان می دهد. خودروسازی چانگان به وسیله محصولات هوشمند خود برای برگزار کنندگان و بازدید کنندگان در این نمایشگاه به خوبی شناخته شده بود.

 

 

از سال ۱۳۹۲ خودروسازی چانگان به صورت فعال برند سازی را در بازار کلمبیا ارتقا داد. از ارتقا فروشگاه تصویر تا نمایش در نمایشگاه بزرگ خودرو، خودروسازی چانگان کیفیت بالای اتومبیل های با نام تجاری مستقل چینی و قابلیت های تحقیق و توسعه قوی شرکت های برند چینی را به مشتریان در بازار کلمبیا منتقل می کند. با توسعه سریع روابط دوستانه چین و کلمبیا، تعمیق مداوم همکاری های دو کشور در زمینه های مختلف و افزایش مداوم حجم تجارت دوجانبه، خودروسازی چانگان باعث افزایش بیشتر صادرات و همکاری با کلمبیا به عنوان نماینده خودروساز های مستقل چینی خواهد شد، و نامی را برای “برند چینی” به وجود می آورد.