خودروی EADO EV۴۶۰ برنده جایزه مدل سال خودروهای الکتریکی شد

۵ آگوست ۲۰۲۰

خبرهای خوب همچنان در راه است!

پس از گذشت بیش از یک ماه از انتخاب حرفه ای و رای گیری آنلاین، جشن جوایز سالانه خودروی سبز چین در سال ۲۰۱۸ در تاریخ ۲۵ آذر ۱۳۹۷ برگزار شد. خودروی Changan EADO EV۴۶۰ برنده مدل سال در دسته خودروهای برقی شد که این مهم با کیفیت عالی این محصول و خوشنامی آن در بازار بدست آمد.

 

 

انتخاب سالانه خودروی سبز چین توسط سازمان رسمی وسایل نقلیه انرژی های نو جهانی (GNEV) برگزار شد و توسط D۱EV.com پشتیبانی شد. از آغاز به کار آن نه سال می گذرد. متفاوت از سال های گذشته، امسال خودروهای شرکت کننده به طور جامع از چهار جنبه ارزیابی شدند: ارزیابی دینامیکی، ارزیابی استاتیکی، شرایط بازار و خدمات نگهداری پس از فروش. این یکی از تاثیر گذارترین و معتبرترین جوایز سالانه در زمینه وسایل نقلیه با انرژی های نو است.

 

 

Sui Quanhui، معاون مدیر کل بخش بازاریابی شرکت فناوری انرژی های نو چانگان، طرح و تفکر چانگان برای خودروهای انرژی نو را به اشتراک گذاشت. وی گفت: خودروی انرژی های نو چانگان به طور قاطع برنامه “Shangri-La” را پیاده سازی خواهد کرد و در تلاش برای ساخت سه پلت فرم مسافرتی، شارژ و مدیریت کاربر می باشد. ما همیشه آنلاین خواهیم بود و با مشتریان با تعامل بالا به صورت موثری ارتباط برقرار خواهیم کرد، به صورت آفلاین به مشتریان نزدیک می شویم و خدمات هوشمند و خدمات مراقبتی ارائه می دهیم.”

 

همه افتخارات ما متعلق به مشتریانی است که در طول مسیر با ما بوده اند.

خودروهای انرژی نو چانگان یک مسیر مهم توسعه برای خودروسازی چانگان در آینده است. در سال ۲۰۱۹ سعی شد محصولات بیشتری ارائه شود تا به شما نزدیک تر باشیم.

گوش به زنگ باشید.