خودروی چانگان رسما وارد بازار آرژانتین شد

۱۳ فوریه ۲۰۱۹

ده دسامبر سال ۲۰۱۷، برابر با نوزدهم آذرماه سال ۱۳۹۷، خودروسازی چانگان با مراسم رونمایی از دو خودروی Cs۷۵ و CS۱۵ در شهر بوینس آیرس، پایتخت کشور آرژانتین، به طور رسمی وارد بازار این کشور شد. در این مراسم بیش از ۱۵۰ نفر از شرکت چانگان، فروشندگان محلی، بازرگانان محلی چینی و رسانه‌ها، حضور داشتند.

در ابتدای مراسم، مدیرکل توسعه بین‌الملل چانگان، ونگ وانرن (Wang Huanran) در خصوص تاریخچه شرکت چانگان، توسعه و تکنولوژی، محصولات و غیره سخنرانی کرد. سپس جوآن (JUAN) مدیرکل CAR ONE، به معرفی بیشتر چانگان به خصوص دو خودروی Cs۷۵ و Cs۱۵ پرداخت.

 


دو محصول Cs۷۵ و CS۱۵ در گروه محصولات کلاسیک خانواده شاسی‌بلند‌های چانگان هستند که تاکنون چه در خارج از کشور و چه در کشور چین فروش خوبی داشتند و از محبوبیت زیادی برخوردار بوده‌اند. این محصولات از بابت ظاهر، طراحی و پیکربندی نه تنها در بازار محلی پیشرو هستند که از نظر بین‌المللی نیز در سطح نمونه‌های مشابه در کشور آرژانتین هستند.

 

آرژانتین با داشتن ۴۴ میلیون نفر جمعیت، دومین اقتصاد بزرگ در آمریکای جنوبی به شمار می‌رود و پتانسیل‌های زیادی برای توسعه هرچه بیشتر دارد. چانگان معتقد است که دو خودروی CS۱۵ و CS۷۵ برای مشتریان محلی تجربه راحتی از رانندگی در کنار عملکرد فوق‌العاده و ظاهری مدرن به ارمغان می‌آورد. چانگان می‌خواهد با کیفیت بالای محصولات خود و خدمات پس از فروش مناسب، نه تنها اعتماد مشتریان محلی خود را به دست آورد که با تولید محصولات بیشتر در کشور آرژانتین، جایگاه مهمی در بازار این کشور کسب کند.