“خودروی چانگان براساس تجربه من بسیار خوب است.”

۵ آگوست ۲۰۲۰

 

هفته گذشته آموزش فناوری و خدمات آفریقا خاورمیانه خودروسازی چانگان با موفقیت به پایان رسید و ۱۲ دانشجوی این دوره به خانه های خود بازگشتند.

 

 

این دوره آموزشی به صورت ترکیبی از تئوری و تمرین، تدریس عمیق سیستم های مکانیکی موتور، سیستم های EFI، شاسی و گیربکس و تجهیزات بدنه را به پایان رساند. شور و شوق همه با بحث گروهی، رقابت های گروهی و انتخاب دانشجویان برجسته کاملا تحریک شد. پس از گذراندن دوره ۱۲ دانشجو با موفقیت امتحانات تئوری و عملی را پشت سر گذاشتند و گواهی تکمیل دوره توسط خودروسازی چانگان را دریافت کردند.

 

 

علاوه بر آموزش، دانشجویان فرصتی برای بازدید از مرکز تحقیق و توسعه کارخانه Yuzui، مرکز قطعات یدکی و فروشگاه ۴S داشتند. دانشجویان از سیستم تولید هوشمند، فناوری و تجهیزات پیشرفته و همچنین سطح بالای خدمات شگفت زده شدند و همه با درک جامع تر ابراز تحسین کردند.

دانشجویان قبل از بازگشت گفتند: “این یک تجربه بسیار خوب است. در طی فرآیند آموزش، ما از جذابیت برند چانگان بسیار تحت تاثیر قرارگرفتیم. با تشکر از چانگان ما نه تنها مهارت بلکه تجربه شگفت انگیزی نیز کسب کردیم. با امید آینده ای بهتر برای چانگان.”