خودروهای تولید انبوه چانگان از نسخه Blue Core سرعت بالای چین را در دور F۱ Silverstone نشان می دهد

۴ آگوست ۲۰۲۰

به عنوان سرچشمه صنعت مدرن مسابقه بریتانیا، سیلور استون به عنوان “سرزمین مقدس” در قلب طرفداران است. از اوایل سال ۱۹۵۰ این پیست باستانی تبدیل به مکان مسابقات قهرمانی جهان F۱ شد. این اولین محل مسابقه در تاریخ مسابقات جهانی فرمول یک است. همچنین این محل شاهد خاستگاه و شکوفایی فرهنگ مسابقه بریتانیا بوده است.

 

 

در تاریخ ۱۵ نوامبر، این محل شاهد لحظه تاریخی صنعت خودروی چین بود که وسایل نقلیه تولید انبوه چینی برای اولین بار وارد مسیر Silverstone شدند. Changan EADO و CS۳۵PLUS هر دو مجهز به موتور تزریق مستقیم فشار قوی Blue Core NE۱.۴T هستند که تست های عمیق و حرفه ای را در مسیر Silverstone انجام دادند و با BMW ۱۱۸I و Mercedes Benz a۱۸۰ برای نشان دادن عملکرد “قویترین ۱.۴T روی زمین” بار دیگر رقابت کردند!

 

 

دور حرفه ای نیاز به الزامات بالاتری برای عملکرد، کنترل، کیفیت و ایمنی موتور خودرو دارد. عملکرد موتور Blue Core NE۱.۴T در مسیر Silverstone نیز مطابق انتظارات بود.

نتایج BMW ۱۱۸i، مرسدس بنز A۱۸۰ و نسخه EADO Blue Core در تست شتاب ۰-۱۰۰ کبلومتر در ساعت در مسیر Silverstone:

مرسدس بنز A۱۸۰: ۹.۵ s

BMW ۱۱۸i: ۹.۱۲s

نسخه اصلی EADO Blue Core: ۸.۹۳s

فناوری بدیع نتایج عالی به وجود می آورد. موتور Blue Core NE۱.۴T تزریق مستثیم فشار بالا از تکنولوژی های پیشرفته ای بهره می برد. این فناوری ها مانند اولین برند چینی “ریخته گری کم فشار IEM + IHI توربو شارژر اگزوز جدید الکترونیکی” و اولین کاربرد تولید انبوه در جهان می باشند- سیستم Smart Phaser intelligent cam phase modulation می باشد که می تواند تداخل اگزوز را به طور موثر کاهش دهد، به حداکثر گشتاور ۱۵۰۰ دور در دقیقه برسد و قدرت را افزایش دهد.

 

 

نیروی انفجاری قوی تر و خروجی قدرتمند تر تجربه رانندگی دلپذیرتری را برای رانندگان EADO Blue Core Edition به ارمغان می آورد. در تست بررسی بعدی مواجه منحنی S برای تست توانایی وسیله نقلیه برای جلوگیری از موانع در مواقع اضطراری، توان قوی موتور تزریق مستقیم فشار بالای Blue Core Net۱.۴T و عملکرد نرم حاصل از انتقال DCT مرطوب کارآمد ۷ سرعته باعث می شوند نسخه های escape Blue Core و CS۳۵PLUS Blue Core از ثبات رانندگی برجسته تری برخوردار شوند.

در طی این رویداد رانندگان مسابقه ای که EADO Blue Core و CS۳۵PLUS Blue Core را هدایت می کردند دنده ها را تغییر داده و به آرامی شتاب می گرفتند. ترکیب کامل قدرت و نرمی باعث می شود تا این دو مدل بتوانند از همه پیچ ها به راحتی عبور کنند.

در مسیر Silverstone عملکرد استثنایی موتور تزریق مستقیم پر فشار Blue Core NE۱.۴T نه تنها احساس مردم از Blue Core را تازه کرد بلکه قدرت برند چینی را در زمینه فناوری هسته (Core) اتومبیل نشان می د هد.

در تاریخ ۱۴ خرداد ۹۸ شرکت چانگان جدیدترین قدرت برند “Blue Core” را به بازار عرضه کرد. در این “راه حل های سازش ناپذیر برای توان اتومبیل کارآمد” شرکت چانگان در اولین پلت فرم توسعه موتور ماژولار برندهای خودروی چینی پیشگام شد- “Blue Core NE Power Platform” که شکاف در توسعه پلت فرم صنعت خودروسازی چین را پر می کند.

به عنوان اولین محصول Blue Core NE Power Platform موتور تزریق مستقیم فشار بالای Blue Core NE۱.۴T یک سری فناوری پیشرفته را به کار می برد که دارای ابتکار عمل در جهان و پیشرو در صنعت است. با حداکثر ۱۱۶Kw و حداکثر گشتاور ۲۶۰N.m محدوده ورودی توان ۱۴۰۰-۴۰۰۰ RPM آن دارای قوی ترین عملکرد در همان سطح است. موتور تزریق مستقیم فشار بالای Blue Core NE۱.۴T به محض ورود به بازار شهرت “۱.۴T شکست ناپذیر جهان” را بدست آورد.

 

 

پیش از ورود به مسیر Silverstone شرکت چانگان آخرین محصول موتور Blue Core NE۱.۵T را در تاریخ ۲۲ آبان به بازار عرضه کرد. این موتور دارای حداکثر توان ۱۳۲Kw و حداکثر گشتاور ۳۰۰N.m است که همچنین قوی ترین توان خروجی در همان کلاس است. برند Blue Core جدید صنعت اتومبیل سازی چین را به جهان وسیع تری گسترش می دهد.