خودروسازی چانگان در مراسم جایزه علوم و فناوری اتومبیل چین ۱۰ جایزه را از آن خود کرد

۲۶ نوامبر ۲۰۲۰

مراسم اعطای جایزه علم و فناوری اتومبیل چین ۲۰۲۰ در تاریخ ۷ آبان در شانگهای چین برگزار شد. این جایزه به عنوان بالاترین سطح جایزه علمی و فناوری در صنعت اتومبیل چین، “جایزه نوبل” فناوری اتومبیل های داخلی نیز شناخته می شود.

پروژه “فناوری کلیدی و صنعتی سازی یکپارچگی ایمنی فعال و غیر فعال” که خودروسازی چانگان در آن مشارکت کرد جایزه اول پیشرفت علم و فناوری را به خود اختصاص داد. همچنین، خودروسازی چانگان ۲ جایزه دوم و ۶ جایزه سوم در زمینه های دیگر بدست آورد. به طور خاص، Wu Lijun، مدیر عامل محصول موسسه تحقیق و توسعه خودروسازی چانگان در پکن، برنده “جایزه عالی استعداد علمی و فناوری صنعت خودروی چین” در سال ۲۰۲۰ شد. خودروسازی چانگان با در اختیار داشتن ۱۰ جایزه، بیشترین تعداد جایزه را در میان شرکت ها به خود اختصاص داد.

“جایزه علم و فناوری خودروی چین” اولین جایزه رسمی و مورد تایید علم و فناوری است و به معتبرترین و تاثیرگذارترین جایزه علم و فناوری در صنعت خودروی چین تبدیل شده است.

امسال، “جایزه علم و فناوری خودروی چین” تقریبا تمام زمینه های داغ صنعت خودرو در حال حاضر را پوشش می دهد. در میان آنها، طراحی یکپارچگی ایمنی فعال و غیر فعال به عنوان جایزه اول معرفی شد که بسیار مورد توجه کمیته بررسی جایزه علم و فناوری قرار گرفت. پروژه “فناوری کلیدی وصنعتی سازی یکپارچگی ایمنی فعال و غیر فعال” ارائه شده توسط خودروسازی چانگان، به دلیل مزایای گسترده آن از فناوری سطح بالا، قابلیت اطمینان و بلوغ صنعتی سازی، در میان بسیاری از شرکت های شرکت کننده در جایگاه بالاتری قرار گرفت و یکی از مهم ترین جوایز “جایزه علم و فناوری خودروی چین” را برنده شد.

علاوه بر این، با داشتن مزایای برجسته فناوری و همکاری های برجسته، پروژه های کاربردی خودروسازی چانگان در زمینه هوش مصنوعی، صرفه جویی در انرژی و کاهش انتشار آلاینده ها نیز توسط کمیته بررسی جوایز علم و فناوری بسیار مورد تایید قرار گرفت.

سیستم توان BLUECORE موتورها و سیستم های انتقال قدرت با عملکرد بالا را فراهم می کند. علاوه بر این، با پشتیبانی از موتورهای مختلف Bluecore، خودروهای “خانواده Bluecore” خودروسازی چانگان نیز به یک نیروی محرکه مهم برای افزایش فروش خودروسازی چانگان تبدیل شده است. تا سپتامبر ۲۰۲۰، حجم فروش خودروهای سری “خانواده Bluecore” از ۹۰،۰۰۰ دستگاه فراتر رفته است.

مراسم اهدای جوایز “جایزه علم و فناوری صنعت اتومبیل چین” نه تنها آخرین دستاوردهای صنعت اتومبیل چین در سالهای اخیر را نشان می دهد، بلکه تمام شرکت کنندگان از جمله خودروسازی چانگان را مورد تشویق و تایید قرار می دهد. ما اعتقاد داریم که تحت تشویق این رویداد، خودروسازی چانگان در آینده نوآوری ها و پیشرفت های بیشتری در زمینه تحقیقات فناوری به وجود خواهد آورد و به سمت هدف خود که تبدیل شدن به یک شرکت خودروسازی در کلاس جهانی می باشد گام بر می دارد.