خودروسازی چانگان برند Blue Core Powertrain را منتشر می کند

۵ آگوست ۲۰۲۰

 

در تاریخ ۱۴ خرداد ۹۸ “قلب چین آینده را به جلو سوق می دهد”- کنفرانس رونمایی از برند Blue Core Powertrain در مزکر تحقیق و توسعه جهانی خودروسازی چانگان برگزار شد و این بدان معنی است که دوره جدید فناوری اتومبیل چینی به زودی باز خواهد شد.

 

 

پلت فرم Blue Core NE یک پلت فرم توان جدید بر اساس طراحی پیشرو ماژولار سطح بالای چانگان است که ساخت آن ۴ سال زمان برده است. همچنین برای مقررات و استانداردهای فرآیند خروج گاز و مصرف سوخت نسل بعدی طراحی شده است. این نه تنها دستاورد فنی پژوهشگاه انرژی است، مرکز تحقیق و توسعه انگلستان و تیم فنی جهانی، بلکه یک محصول استراتژیک برای بازار جهانی است.

 

 

پلت فرم Blue Core NE به عنوان استاندارد VI emission برای چین، به عنوان بخش مهمی از پروژه Shangri-La، یک راه حل قطعی برای توان اتومبیل با کارایی بالا است. پلت فرم Blue Core NE با پر کردن فاصله در قسمت توسعه پلت فرم اتومبیل چین، مسیر ارتقا به سمت Euro ۷ را از پیش نشان می دهد و با طرح های ۴۸V، HEV، PHEV، REEV سازگار است و نشانگر ورود رسمی خودروسازی چانگان به دوره ۳.۰ تحقیق و توسعه توان می باشد.

 

 

از دمای ۸۰ درجه تا دمای منفی ۴۵ درجه زمستان سخت،  از ارتفاع ۰ متر تا اوج ۴۷۰۰ متر، پلت فرم Blue Core NE تست فلات درجه حرارت بالا را در Turpan، تست زمستان را در Heihe و تست مقاومت در برابر زنگ زدگی را در Hainan کامل کرد. قابلیت اطمینان آن از ۲۵۰۰۰ ساعت فراتر رقته است و جمع مسافت پیموده شده جاده ای خودرو بیش از ۱.۴ میلیون کیلومتر است.

بر اساس سیستم عالی صحت تست TVS تیم هایی در Chongqing و انگلستان به طور همزمان تست های مربوطه را آزمایش و صحت اطمینان را انجام داده و بیش از ۳۰۰ تست در سطح سیستم و ۲۰۰۰ تست در سطح قطعات را تائید و کامل کردند. برای اولین بار با اتخاذ فناوری ها و فرآیند های جدید، ۳۷ تست صحت اضافی انجام شد.

 

 

۲۰۰Nm/L، موتور ۱.۵T دارای ۳.۰L توان خروجی می باشد،

۱۲۵۰rpm، تاخیر توربو کاهش می یابد تا غیر قابل درک باشد،

۴۰%η، پاسخ پویای سریع حاصل شده است،

۳.۰Nm/KG، باعث می شود مصرف سوخت کل وسیله نقلیه به اندازه میزان مصرف سوخت هیبرید شود

 

 

شاخصی که از استاندارد های بین المللی برتر است، طراحی سبک و کوچک شده بی سابقه تیم Blue Core NE است که پایه واساس محکمی را برای مسیر فناوری های متنوع بعدی و توان کم کربن ایجاد می کند.

 

 

قلب چین آینده را به جلو سوق می دهد و Blue Core Powertrain فقط یک آغاز است.