خودروسازی چانگان برای تفسیر آینده عمر خودروی هوشمند به Tencent پیوست

۵ آگوست ۲۰۲۰

در تاریخ ۴ شهریور نمایشگاه چین هوشمند ۲۰۱۹ با شکوه خاصی در Chongqing افتتاح شد. خودروسازی چانگان، یک شرکت نماینده هوشمند از صنعت خودروسازی چین، کنفرانس دستاوردهای استراتژیک “Dubhe” را با موفقیت برگزار کرد و به طور مشترک نتایج هوشمندی را با شریک استراتژیک، Tencent، به نمایش گذاشت، این نتایج شامل نسخه آینده نگر سیستم هوشمند خودروی TINNOVE OS با خودروی نسخه WeChat و فروشگاه های هوشمند و غیره می باشد.

 

 

متفاوت از دیگر سیستم های هوشمند خودرو که به سادگی “اپلیکیشن ها را در خودرو ایجاد می کنند” سیستم های خودروی TINNOVE OS به خدمات کاربر Tencent و اتصال اکولوژیکی متکی هستند تا محتوا و خدمات غنی را در قالب راه حل “شبکه Ecco-car” گرد آورند. در طراحی، نیازهای صحنه رانندگی کاربر کاملا مورد توجه قرار گرفته است. کاربران می توانند از Wechat به عنوان یک کانال برای درک اتصال بین کابین و دنیای خارج  از طریق کلید های اختصاصی روی فرمان و عملکرد صوتی کامل استفاده کنند. علاوه براین، اطلاعات ورود یکباره به سیستم و ثبت اطلاعات کاربر ذخیره نمی شود که ایمنی و حریم شخصی راننده را به حدکثر می رساند. صحنه های خودرو به صورت کامل برای رسیدگی گرفته شده اند و به کاربر اجازه می دهد از  سفری ایمن تر و خدمات ارتباطی راحت تر در حین رانندگی لذت ببرد.

 

 

در همین حال، فروشگاه های هوشمند حلقه بسته شده “مردم- خودرو- خرید- کارخانه” را باز می کنند. با استفاده از “ابزارهای دیجیتالی” مانند شماره عمومی WeChat، پرداخت موبایل و برنامه های کوچک کاربران می توانند از کل سرویس هوشمند که تمام چرخه محصولات خودرو مانند خرید خودرو، بیمه، تعمیر و نگهداری و غیره را پوشش می دهد لذت ببرند. با تکیه بر فروشگاه هوشمند ۴S که به وسیله چانگان و Tencent ایجاد شده است کاربران می توانند از تجربه کارآمدتر و لذت بخش تری در خرید و استفاده از اتومبیل در عصر روشنفکری بهره مند شوند.

 

 

در نمایشگاه هوشمند چین، چانگان تعدادی از جدیدترین فناوری های هوشمند را نیز به ارمغان آورد و به کاربران این امکان را داد که آنها را به صورت شخصی تجربه کنند از جمله نمایش نسل جدید خلبان اتوماتیک L۴، تجربه رانندگی از راه دور ۵G و سیستم پارکینگ کنترل از راه دور APA۵. ۰.

 

 

از زمان ارائه استراتژی هوشمند “Dubhe” در سال ۲۰۱۸، چانگان سرعت تبدیل به شرکت های فناوری مسافرتی هوشمند را تسریع کرده است. در حال حاضر، چانگان به بیش از ۲۰۰ فناوری کلیدی هوشمند مسلط شده است و به اولین تولید انبوه ۱۵ فناوری پیشرو در صنعت مانند IACC و APA۵.۰ دست یافته است، و بیش از ۱۰۰ محصول و سرویس هوشمند وارد زندگی کاربران خودروهای چینی شده است.

 

 

در طرح بزرگ “Dubhe”، چانگان به ساخت قدرتمندترین تحقیق و توسعه هوشمند خودرو ادامه خواهد داد. در سال ۲۰۲۵، چانگان به تدریج تولید انبوه رانندگی اتوماتیک L۴ را تحقق خواهد بخشید و یک اکولوژی مسافرتی هوشمند از “مردم، ماشین ها و خانه ها” ایجاد می کند تا کاربران احساس راحتی بیشتری کنند.

علاوه بر این، چانگان با شرکایی از جمله Tencent، Huawei، Bosch، Baidu و سایر شرکای خود همکاری خواهد کرد تا سیستم ها و راه حل های هوشمند کلاس جهانی را برای ایجاد یک پلت فرم خودکار بالغ تر و باز تر ارائه دهد و به صورت مداوم به سمت شرکت های فناوری سفری هوشمند حرکت کند و توسعه صنعت خودروسازی چین را ارتقا دهد.