خودروسازی چانگان افتخار “ده شرکت برتر با ارزش سال” را از آن خود کرد

۱۴ دسامبر ۲۰۲۰

در تاریخ ۶ آذر، کنفرانس سالانه مالی Sohu ۲۰۲۰ در پکن برگزار شد. نخبگان سیاسی، رهبران تجاری و رهبران اقتصادی دور هم جمع شدند تا با تمرکز بر اصلاح و انعطاف پذیری اقتصاد چین، در مورد پیشرفت صنعتی و احیای مصرف در دوره جدید بحث و بررسی نمایند.

Zhu Huarong، رئیس هیئت مدیره خودروسازی چانگان، برای شرکت در این مراسم دعوت شد و سخنرانی فوق العاده ای ارائه کرد. لیست سالانه ده شرکت با ارزش در این کنفرانس منتشر شد و خودروسازی چانگان افتخار “ده شرکت برتر با ارزش در سال ۲۰۲۰” را از آن خود کرد.

در مواجهه با بیماری همه گیر COVID-۱۹ که همچنان در سراسر جهان ادامه دارد و عدم اطمینان روزافزون از توسعه سیاسی و اقتصادی جهان، چگونگی دستیابی صنعت خودرو به توسعه مداوم در دوره جدید و محیط جدید به یکی از مهمترین موضوعات تبدیل شده است که در این اجلاس مالی بسیار مورد توجه قرار گرفت.

Zhu Huarong وضعیت فعلی صنعت خودروسازی چین و روند کلی صنعت خودروسازی جهان در آینده و همچنین محیط فعلی صنعت خودروسازی چین را مورد تجزیه و تحلیل قرار داد و به مسیر توسعه آینده برند های خودروسازی اشاره کرد. وی در این برهه حساس از تغییر شکل ساختار صنعت، نظرات و پیشنهاداتی را برای توسعه صنعت خودرو ارائه داد. در عین حال، شیوه های ابتکاری و نتایج تجربیات خودروسازی چانگان تحت الگوی جدید توسعه صنعتی نیز به محتوای مهمی برای به اشتراک گذاری در کنفرانس تبدیل شد.

در سال ۲۰۲۰، شتاب رشد خودروسازی چانگان بهتر از بازار بود و به مدت ۷ ماه متوالی به رشد سالیانه دست یافت. از ژانویه تا اکتبر سال ۲۰۲۰، گروه چانگان ۱.۵۸۴ میلیون وسیله نقلیه فروخته است که افزایش سالانه ۱۴ درصدی را نشان می دهد که ۱۸.۸ درصد بیشتر از صنعت است. فروش برندهای چینی چانگان بالغ بر ۱،۱۹۵،۷۰۰ وسیله نقلیه بوده که نسبت به سال گذشته ۱۴.۳% افزایش داشته که حدود ۱۹% بیشتر از صنعت است.

در پشت فروش بالای پیوسته خودروسازی چانگان، این امر از پیشرفت مداوم برنامه کارآفرینی سوم جدا نیست و از اراده قاطعانه شرکت برای تعمیق تحول استراتژیک نتیجه گرفته شده است. در آینده، خودروسازی چانگان همچنان به جلو حرکت می کند و برای پیشرفت در انجام نوآوری در محصول، نوآوری خدمات، نوآوری تحقیق و توسعه، تولید انبوه فناوری، نوآوری اکولوژیکی و توسعه یکپارچه تا پایان تلاش می کند.

خودروسازی چانگان در مواجهه با آینده عمیقا دریافته است که تنها با درک صحیح فرصتهای ایجاد شده در دور جدید انقلاب فناوری و تحول صنعتی و ارتباط با جهان با نگرشی باز می تواند رویای قدرت خودروی چین را تحقق بخشد.