“خرید بین الملل خودروسازی چانگان” به مجمع اجلاس سران CIFTIS کمک می کند

۲۷ سپتامبر ۲۰۲۰

از تاریخ ۱۴ تا ۱۹ شهریور ۱۳۹۹ نمایشگاه بین المللی تجارت خدمات چین ۲۰۲۰ (CIFTIS) با عنوان “خدمات جهانی، شکوفایی مشترک” در مرکز همایش های ملی چین در پکن برگزار شد. “خرید بین الملل خودروسازی چانگان”، به عنوان یک غرفه دار در بستر ابری، برخی از محصولات محبوب مانند قهوه کیسه ای قطره ای را به نمایش گذاشت.

“خرید بین الملل خودروسازی چانگان” در بستر ابری CIFTIS شرکت کرد.

در تاریخ ۱۸ شهریور انجمن چین برای پیشبرد تدارکات سازمان ملل میزبان اجلاس “ادغام نوآورانه تدارکات جهانی و تجارت دیجیتال” بود که با حضور روسای آژانس های سازمان ملل، دولت های برخی کشورها، سفارتخانه ها در چین، وزارت بازرگانی چین و ادارات مربوطه برگزار شد. “خرید بین الملل خودروسازی چانگان”، به عنوان تهیه کننده رسمی هدایای تعیین شده، مسئولیت تدارک مجموعه هدایای انحصاری امور خارجه و تجاری را برای انجمن به عهده دارد. بهره وری نهایی، کیفیت دقیق انتخاب شده و سفارشی سازی انحصاری توسط گروه کنفرانس و مهمانان مورد قدردانی قرار گرفته است.

مجموعه هدایای امور خارجه و تجاری با لوگوی “خرید بین الملل خودروسازی چانگان”

شرکت کنندگان پلت فرم “خرید بین الملل خودروسازی چانگان” را دنبال می کنند

دقیقا به دلیل شناخت و اعتماد به نام تجاری چانگان است که تیم کنفرانس تصمیم گرفت از Changan UNI-T، Changan CS۹۵ و سایر مدل های خودرو سازی چانگان به عنوان وسایل نقلیه برای رفت و آمد مقامات سازمان ملل و سایر مهمانان در طول این گردهمایی استفاده کند.

خودروهای چانگان مخصوص رفت و آمد مقامات سازمان ملل

“خرید بین الملل خودروسازی چانگان” مستقیما متعلق به شرکت بین المللی چانگان است و با تکیه بر منابع ارتباطی که خودروسازی چانگان در طی سال ها در خارج از کشور در حال پایه ریزی آن است، محصولات با کیفیت و مشخص در خارج از کشور را کاوش می کند، به خریداران به عنوان یک نقطه شروع مهم کمک می کند، یک منبع مستقیم یک مرحله ای از پلتفرم خرید کالاهای جهانی ایجاد می کند. از طریق این رویداد “خرید بین الملل خودروسازی چانگان” ظاهر جدید یک شرکت متعلق به یک قرن گذشته را نشان داد، سرعت واردات هوشمند و تجارت صادراتی را افزایش داد، و محصولات بهتر و خدمات قابل توجه تر را در اختیار کاربران جهانی قرار خواهد داد.