برگزاری جشنواره هواداران چانگان در چانگ‌کینگ با حضور مهمانان خارجی

۲۶ سپتامبر ۲۰۱۸

سومین جشنواره هواداران خودروسازی چانگان در روز ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ (۲۲ اوت ۲۰۱۸)، در تئاتر بزرگ چانگ‌کینگ برگزار شد. در این رویداد که با حضور گسترده هواداران از جمله ایران همراه بود، هشت نفر از هواداران خارجی این شرکت از کشورهای روسیه، شیلی، پرو، اکوادور و لبنان نیز حضور داشتند.

در روز نخست این رویداد، ۲۸ مرداد، هواداران خارجی چانگان علیرغم خستگی زیاد به سبب سفر طولانی، اشتیاق و کنجکاوی زیادی از خود نشان دادند. در روز ۳۱ مرداد، این هواداران به پیست تست رانندگی چانگان رفتند تا مدل تازه خودرو چانگان را امتحان کنند. پس از معرفی خودروی CS۷۵ PHEV به همراه جزئیات از سوی اعضای تیم چانگان و همچنین آموزش‌های رانندگی مرتبط، هواداران با عملکردهای هوشمند خودرو از جمله کنترل از راه دور و پارک خودکار آشنا شده و آن را تجربه کردند.

میزان هوشمندی محصول جدید چانگان، هواداران این شرکت را به وجد آورده و باعث شد که با دیدن این ویژگی‌ها،‌ به ثبت آن با دوربین موبایل‌های خود بپردازند. این هواداران حتی فراتر رفته و از حالا با طرح پرسش‌هایی نظیر قیمت و زمان ورود محصول به بازار، در فکر خریداری آن هستند.

رویداد هواداران چانگان، سخنان محبت‌آمیز و تجربه لذت‌‌بخش هواداران خارجی بهترین هدیه برای شرکت خودروسازی چانگان بود. چانگان از حمایت و اعتماد همه هواداران خود در سراسر دنیا تشکر می‌کند و چشم به فعالیت‌های بیشتر در آینده دارد.