با استفاده از CS۸۵ تمام امکانات زندگی آینده فراهم می شود!

۶ آگوست ۲۰۲۰

 

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی اتومبیل چین (گوانگژو) در تاریخ ۲۵ آبان سال ۱۳۹۷ در مجتمع Pazhou، گوانگژو برگزار شد. خودروسازی چانگان ۲۱ مدل از خودروهای خود را در سالن نمایشگاه خودروهای سواری و سالن نمایشگاه انرژی های نو به نمایش گذاشت. CS۸۵، اولین SUV کوپه چانگان، برای اولین بار در معرض دید عموم قرار گرفت، و این باعث می شود که توسعه بخش خودروهای هوشمند چین سرعت بیشتری بگیرد.  Changan CS۸۵ ترکیبی از فلسفه طراحی “قدرت پویا” و SUV هاچ بک است. به عنوان اولین SUV کوپه در خانواده SUV Changan، چهره جلوی CS۸۵ وارث ویژگی طراحی “Yuyue” از خانواده چانگان می باشد و با قاب های مشبک فوقانی و تحتانی تاثیر بصری زیادی را به وجود می آورد و ما را تحت تاثیر قرار می دهد.

 

 

چراغ های جلو تمام LED هستند و از طراحی لنزهای مته کریستال استفاده می کنند، باند لامپ سه بعدی استریو که توسط ABB و سایر برندهای لوکس تهیه شده است این خودرو را از لحاظ تکنولوژی منحصر بفرد می کند. در همین حال، چراغ های جلو از تراشه های LED با کارایی بالای Osram استفاده می کنند که درخشندگی چراغ های جلو را دو برابر چراغ های جلوی سنتی می کند و طول عمر آنها تا ۵۰،۰۰۰ ساعت (۳۰ سال) است. طراحی عرضی به عقب خودرو اعمال شده است و عرض را از لحاظ بصری افزایش می دهد. طرح استوانه ای دوطرفه نیز ویژگی اسپورت آن را برجسته می کند.

 

سبک کلی طراحی داخلی Changan CS۸۵ پویا، ظریف و مجلل است. دکوراسیون داخلی خودرو دوخت واقعی مضاعف دارد. منطقه A که کاربران بیشترین تماس را دارند فراتر از اتومبیل های در سطح مشابه تزئین شده است. در همین حال، خوشه ابزار فناوری SM را استفاده می کند، صفحه تزئینی روی پنل درب از فناوری IMG استفاده می کند. دانه چرمی خوب حس لمس بهتری دارد.

 

 

کابین خودرو با فضای مستقل و محیطی برای صندلی های راننده و سرنشین جلو طراحی شده است و همراه با روکش نرم پیشرفته برای کاربران مراقبت دقیق را به ارمغان می آورد. کنترل مرکزی، توانایی کنترل کلی و اسقرار زیاد جادارترین و راحت ترین در بین خودورهای هم سطح است. Chanagn CS۸۵ مجهز به صفحه نمایش LCD ۱۲.۳ اینچی با کیفیت HD و یک LCD ۱۰.۲۵ اینچی، برای کار راحت است. وضوح تصویرعالی ۷۲۰*۱۹۲۰ را به نمایش می گذارد و تصاویر را تقریبا به واقعیت بازمی گرداند. افراد می توانند برای پاسخگویی به نیازهای شخصی گروه های مختلف سه حالت تم را در هر دو صفحه ابزار و صفحه نمایش به صورت دلخواه انتخاب کنند.

 

 

ترکیب طلایی “blue whale ۲.۰T + Aisin ۸AT” در Changan CS۸۵ باعث مصرف سوخت کم، سریع در پاسخ و حتی شتاب بیشتر است که از ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت فقط به ۷.۵ ثانیه نیاز دارد. احتراق ثانویه ترکیب طلایی با زمان شتاب ۱۰۰ تا ۱۵۰ کیلومتر در ساعت، ۲۵ درصد سریعتر از سایر اتومبیل های کلاس مشابه، عملکرد بهتری دارد.

از آنجایی که موج “چهار نوسازی جدید” از خودروها در حال افزایش است، انرژی های نو بعلاوه هوش به عاملی استراتژیک برای توسعه در صنعت خودروسازی تبدیل شده است. خودروسازی چانگان فرصت تاریخی را بدست آورد و “Beidou Tianshu” که یک استراتژی هوشمند است را راه اندازی کرد تا از یک شرکت سنتی تولید خودرو به یک شرکت فناوری سفر هوشمند تبدیل شود.

 

 

به نظر می رسد خودروسازی چانگان در تغییر و تحول کار بزرگی انجام داده است و تعداد زیادی از “اولین ها” را در رانندگی خودران، که مشکل اصلی در زمینه هوش مصنوعی است، به ارمغان آورده است. خودروسازی چانگان اولین تست رانندگی خودران ۲۰۰ کیلومتری را انجام داده است؛ اولین APA۴.۰، فناوری هسته مرکزی رانندگی اتوماتیک، را به صورت انبوه تولید می کند؛ اولین دستیابی به APA۶.۰، عملکرد پارک اتوماتیک سطح بالا؛ اولین تولید انبوه IACC، فناوری هسته ای رانندگی خودران؛ اولین نمایش عمومی رانندگی خودران L۴؛ اولین پارک نیمه باز L۴ در سطح ملی را انجام داده است. همچنین CS۸۵ اولین خودروی دارای هر دو فناوری IACC و APA۴.۰ می باشد و معیار جدیدی برای وسایل نقلیه هوشمند چینی است.