اتومبیل چانگان – خانه سیار در آرامش

۴ آگوست ۲۰۲۰

خاورمیانه دارای آب و هوای گرم و خشک و بیابان های وسیعی است. در تابستان دمای هوا می تواند به °C ۵۰+ برسد و دمای زمین تا °C ۷۰+ باشد. درجه حرارت بالا عامل اصلی است که باعث می شود بسیاری از شرکت های خودروسازی در ورود به بازار خاورمیانه ناکام باشند. مردم در این ناحیه به شدت به خودروها تکیه می کنند و اگر خودروها تهویه هوای مطبوع نداشته باشند رانندگی در هوای خیلی گرم بسیار چالش برانگیز است.

تهویه هوای اتومبیل تنها برای خنک کردن سریع با بازدهی بالا نیست،

بیشتر برای تامین آسایش، سلامتی و هوش می باشد،

در عین حال، می توان آن را با منطقه بیابانی خاورمیانه تطبیق داد، منطقه ای که شدیدترین مناطق با مقاومت در برابر گرما، قابلیت عملکرد off-road و پایداری برودتی می باشد.

 

  • موارد فوق سه چالش برای خودروهای موجود در بازار خاور میانه است.

 

 

مدل های خودروی چانگان در خاور میانه ظاهر شدند.

 

از زمان ورود به بازار خاورمیانه شرکت چانگان اصرار بر تائید و توسعه تقاضای تطبیقی محلی دارد، و ما  هر سال تست های عملکردی طولانی مدت را در شرایط سخت هوای خیلی گرم انجام می دهیم.

دمای متوسط پنجره دستگاه تهویه خودروهای چانگان ۳۸% کمتر از محصولات رقابتی کره ای در فرآیند جابجایی و ۲۵% کمتر در فرآیند ایستایی خودرو است.

عملکرد عالی تهویه هوای خودروهای چانگان باعث افزایش رقابت و بیش از حد کافی برای مقابله با آب و هوا در خاورمیانه شده است.

 

 

طراحی مدل خاورمیانه

این فناوری تضمین کیفیت را ارائه می دهد

یک مدل لوکس ارزان قیمت- مدل خاورمیانه CS۹۵MCA– در نمایشگاه بین المللی اتومبیل سعودی در جده عربستان به نمایش درآمد.

  1. پیشتازی بخش سه ناحیه دمای ثابت

به وسیله تهویه هوای الکتریکی ژاپنی نصب شده راننده، نفر کنار راننده و نفرات ردیف دوم می توانند کنترل دمای مستقل هوشمند نواحی چند دمایی را انجام دهند و کل خودرو می توانند از تجربه دلپذیر سفر در دمای مناسب اتفاده کنند.

  1. سیستم تهویه هوای ۳D

کانال هوای ردیف سوم تهویه هوا در خودرو طرحی را اتخاذ می کند که مطابق با اصل همرفت هوا-هوا است، و می تواند سرعت خنک کردن در خودرو را سرعت ببخشد و ۱۶ راه انداز هوا را در کل خودرو برای راحتی همه مسافارن تنظیم کند.

  1. سیستم طراوت هوا

خودروسازی چانگان از سیستم تصفیه پیشرو PM۲.۵ و تولید کننده یون استفاده می کند. این سیستم برای گندزدایی و تصفیه هوا می باشد و هوای تازه جنگل را برای مراقبت از خود و سلامتی خانواده خود در داخل اتومبیل نگه می دارد.

 

 

سبک زندگی راحت مشتریان در خاورمیانه: CS۳۵ PLUS

سیستم تازه سازی هوا، فیلتر موثر PM۲.۵ و کیفیت هوای تصفیه شده داخل کابین

پس از تنها ۳ دقیقه کار هوای داخل خودرو از حالت به شدت آلوده PM۲.۵ با مقدار بالای ug / mg ۷۵۰ به کیفیت هوای جنگل، زیر ug /m۳۲۳، کاهش می یابد.

سیستم تهویه هوای فعال، با توجه به نیاز کاربران، برای تحقق تنظیمات از پیش تعیین شده برای احساس هوای تازه طبیعی است.

 

 

طراحی هوشمندانه و با ملاحظه – CS۷۵ جدید

برای صاحبان اتومبیل، ماشین یک “خانه” سیار است. CS۷۵ جدید خانه ای راحت، سالم و همشمند را برای مشتریان ایجاد کرده است. پیکر یندی بالای فناوری هوشمند همراه با طراحی هوشمند نشان می دهد CS۷۵ جدید چقدر با دقت و با ملاحظه است. کیفیت بالای تجهیزاتی که برای راحتی انسان فراهم شده و محافظت از محیط زیست سبز در خاورمیانه گرم نه تنها صاحبان خودرو را قادر می سازد از خنکی در هوای گرم لذت ببرند بلکه احساس تجربه کردن مراقبت دقیق شرکت چانگان برای سلامتیشان را نیز دارند.

جعبه دستی مجهز به کانال هوای داخلی است که می تواند نوشیدنی ها را خنک کند

برای آن دسته از مشتریانی که عاشق نوشیدنی های یخی هستند CS۷۵ جدید از پیکر بندی با دقتی برخوردار است. این یعنی یک خروجی هوا در داخل جعبه دستی وجود دارد که می تواند با تنظیم هوای سرد تهویه مطبوع نوشیدنی ها را خنک کند. تصفیه هوای بلادرنگ می تواند سلامت خودرو را تحقق بخشد.

همراه با EADO برازنده

EADO مجهز به سیستم تصفیه هوای هوشمند بصری و کمپرسور جابجایی متغیر است که دارای مزایایی مانند خنک کننده سریع، درجه حرارت پایین در کانال خروجی هوا و تاثیر خنک کردن قابل توجه در حالت ایستایی است. همچنین این خودرو به سیستم تصفیه هوای جنگل مجهز شده است و کل سیستم مجهز به چهار لایه فیلتر کربن فعال شده به صورت استاندارد است که می تواند مواد مضر PM۲.۵ را عمیقا تصفیه کرده و هوا را در ماشین، حتی در فصول گرم سال، تازه و راحت نگه دارد تا شما را برازنده و رها نگه دارد.

 

 

فارغ از جذب شدن به دلیل قیمت مطلوب یا زیبایی ظاهری خودرو، مشتریان خودروسازی چانگان در خاورمیانه همیشه می خواهند در خانه سیار خود باقی بمانند.