آغاز ماراتن بین المللی چونگ‌چینگ ۲۰۱۶

۲۶ سپتامبر ۲۰۱۸

مسابقه ماراتون بین المللی چونگ‌چینگِ شرکت اتومبیل چانگ‌اَن، دقیقا رأس ساعت ۸ صبح ۲۰ مارس ۲۰۱۶ آغاز شد. این رویداد شامل ماراتون کامل(۴۲.۱۹۵کیلومتر)، نیم ماراتون(۲۱.۰۹۷۵کیلومتر) و دو ماراتون کوتاه(۵کیلومتر) می‌باشد.

این رویداد توجه ۳۰۰۰۰ دونده را به خود جلب کرده است. با رهبری شولیوپینگ، رئیس شرکت اتومبیل چانگ‌اَن، ۷۰۰ کارمند شرکت اتومبیل چانگ‌اَن در ماراتون بین المللی چونگ‌چینگِ شرکت کرده‌اند و روحیه پایداری تیم چانگ‌اَن را به نمایش گذاشته‌اند.

شرکت اتومبیل چانگ‌اَن امسال حامی ماراتون بین المللی چونگ‌ چینگ می‌باشد، با امید به این که مردم را در تمام سنین به اتخاذ سبک زندگی سالم و برنامه تناسب اندام منظم تشویق کند.

در این رویداد ماراتن هم جوانمردی و هم ایده رقابت برای به دست آوردن چیز جدید برجسته شده است. هر شرکت کننده قادر به زیستن و به نمایش گذاشتن شعارِ مارک شرکت اتومبیل چانگ‌اَن ” با شما به جلو می رانیم” بود. شعار ما، مانند دونده ها روحیه عزم راسخ شخصی و تعهد را نشان می دهد.

اجرای ماراتن نه تنها به استقامت قوی بلکه به روحیه عزم راسخ احتیاج دارد. با الهام از روح ماراتون، تیم تحقیق و توسعه شرکت اتومبیل چانگ‌اَن درحرکت کل صنعت خودرو چین به سمت کیفیت و تکنولوژی ماشین تلاش کرده است. امروز، شرکت اتومبیل چانگ‌اَن در استقبال رو به رشد از خط تولید عظیم محصولات باکیفیت موفقیت‌هایی کسب کرده است که شامل، سدان Eado، CS۳۵ و CS۷۵ SUVs و شهر ماشین جدید Benni می‌باشد.

بین ماه های ژانویه و فوریه ۲۰۱۶، شرکت اتومبیل چانگ‌اَن بیش از ۲۰۱۸۷۵ خودرو را به فروش رسانده است. در این سال،هدف شرکت اتومبیل چانگ‌اَن افزایش فروش ۱۰.۶ درصدی نسبت به سال ۲۰۱۵ بوده است. در راستای تحقق این هدف، ۱۰ مدل جدید یا دوباره طراحی شده را عرضه کرده است. مدل های جدید از قبیل CS۱۵ SUV، CS۹۵ SUV، Auchan (Ossan) MPV، و CX۷۰ SUV در نشریات نظرات مثبتی دریافت کرده است و انتظارات مشتری را برآورده کرده است.

مدل های موجود چانگ‌اَن موفقیت های عظیمی را از لحاظ ارج نهادن و فروش به دست آورده‌اند. بعضی از کلیدی‌ترین مدل ها شامل، CS۳۵ SUV، CS۷۵ SUV و سدان Eado و Raeton می‌باشد. خودروی سدان Raeton به زودی مجددا طراحی خواهد شد. لیست محصولات گسترده ما و محصولات دوباره طراحی شده، سال ۲۰۱۶ را سالی عالی و پربرکت برای شرکت اتومبیل چانگ‌اَن خواهد ساخت.

رقابت های شبه مسابقه ماراتون‌ بین خودروسازان چینی شرکت اتومبیل چانگ‌اَن وادار به حرکت دائم رو به جلو، جستجوی راه های جدید برای نوآوری های مستقل، ارائه محصولات باکیفیت و ارائه خدمات به مشتری‌های مانمی‌کند. به عنوان یک مارک تجاری عمده در خودرو داخلی، شرکت اتومبیل چانگ‌اَن در سال ۲۰۱۶ به دنبال پیدا کردن راهی بهتر برای حرکت کل بازار خودرو چین به سمت آینده ای بهتر است.